کد خبر: ۱۵۷۸۷۵
تاریخ انتشار: ۱۶:۴۰ - ۰۸ بهمن ۱۴۰۱
در بازدید استاندار فارس ازمحله دروازه اصفهان مطرح شد:
استاندار فارس در بازدید از محله دروازه اصفهان شیراز خواستار اختصاص زمین مناسب به منظور احداث پارک محله‌ای و زمین چمن مصنوعی برای این منطقه شد.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه» محمد هادی ایمانیه، استاندار فارس در بازدید از محله دروازه اصفهان شیراز خواستار اختصاص زمین مناسب به منظور احداث پارک محله‌ای و زمین چمن مصنوعی برای این منطقه شد.

ایمانیه گفت: سالن ورزشی موجود در این محل به مدت ۶ ماه در اختیار پایگاه مقاومت محله قرار گیرد، تا میزان استفاده از آن در ساعات مختلف شبانه روز افزایش یابد.

استاندار فارس با اشاره به اینکه ۱۳۱ واحد مسکونی مخروبه در این منطقه وجود دارد که ۵۳ مورد آن تحت نظارت سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی است اما میراثی نمی‌باشد،تصریح کرد: طبق قوانین موجود بازسازی این منازل در دستور کار سازمان قرار گیرد؛ همچنین سایر پلاک‌ها از طریق دادستانی تعیین تکلیف شوند.

ایمانیه بیان کرد: مراکز بهداشت شیراز موظف هستند نسبت به شناسایی هر نقطه ای که سالک شایع شده است اقدام نماید و با همکاری فرمانداری و شهرداری شیراز نسبت به اقدامات ضروری به ویژه در خصوص جمع آوری زباله‌های ساختمانی و پاکسازی محلات اقدام نمایند و همچنین شرکت مخابرات استان در کمترین زمان ممکن خرابی‌های تلفن ثابت را مرتفع نماید.


انتهای پیام/224224

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: