کد خبر: ۱۵۷۹۴۲
تاریخ انتشار: ۰۰:۱۰ - ۱۳ بهمن ۱۴۰۱
فرمانده سپاه فجر فارس خبر داد:
فرمانده سپاه فجر فارس گفت: ویژه برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی با محوریت پایگاه‌های مقاومت بسیج و مساجد محلات و با حضور فعال مردم مومن و انقلابی فارس برگزار خواهند شد.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری «شیرازه»سردار یداله بوعلی فرمانده سپاه فجر فارس با تبریک و پاسداشت فرارسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: پیروزی انقلاب اسلامی اسلامی ایران یک نقطه عطف تاریخی و سرآغاز شکست‌های استکبار جهانی در منطقه و جهان بوده است.

سردار بوعلی خاطرنشان کرد: امروز الگوی انقلاب اسلامی ایران مورد توجه و علاقه ملت‌های مظلوم در سراسر جهان قرار گرفته و فرهنگ مقاومت در برابر استکبار جهانی برگرفته از فرهنگ انقلاب اسلامی است.

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه بیش از 10 هزار ویژه برنامه بمناسبت دهه فجر در استان فارس برگزار می‌شوند، گفت: این ویژه برنامه‌ها همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی با محوریت پایگاه‌های مقاومت بسیج و مساجد محلات و با حضور فعال مردم مومن و انقلابی فارس برگزار خواهند شد.

بوعلی با بیان اینکه افتتاح طرح‌های آب‌رسانی به مناطق محروم یکی از برنامه‌های شاخص دهه فجر انقلاب اسلامی است، عنوان کرد: افتتاح پروژه‌های عمرانی در مناطق کم برخوردار و اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی با محوریت سپاه فجر و بسیج سازندگی فارس از ویژه برنامه‌های مهم دهه فجر انقلاب اسلامی است.

سردار بوعلی ادامه داد: برگزاری یادواره‌های شهدا در سطح محلات، برگزاری همایش‌های مردمی جهاد تبیین، برگزاری نهضت کمک‌های مومنانه با هدف خدمت رسانی به اقشار محروم و برگزای مسابقات فرهنگی و ورزشی از دیگر برنامه‌های پیش بینی شده برای دهه فجر انقلاب اسلامی است.

این مقام مسئول با تاکید بر اهمیت تشریح و تبیین اهداف و دستاوردهای انقلاب اسلامی بخصوص برای نسل نوجوان و جوان گفت: یکی از اهداف اصلی دشمنان انقلاب اسلامی کمرنگ کردن و مخدوش کردن پیشرفت های عظیم و موفقیت های ایران اسلامی در زمینه‌های مختلف است لذا فعالان فرهنگی و رسانه‌های انقلابی از فرصت دهه فجر برای برای تبیین و تشریح اهداف و دستاوردهای انقلاب اسلامی استفاده کنند.


انتهای پیام/224224
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: