کد خبر: ۱۹۸۱۶
تاریخ انتشار: ۰۹:۱۸ - ۲۷ آذر ۱۳۹۰
آگهی جذب رصدگر و جاسوس تحت عناوين \" استخدام نیروی بررسی رسانه ها \" که یکبار در تابستان امسال با عدم استقبال ایرانیان مواجه شده بود اینبار توسط کارمندان رسمی بی بی سی فارسی در شبکه های اجتماعی تبلیغ می شود.

به گزارش  شیرازه به نقل ازخبرنگار وب گردی باشگاه خبرنگاران، بی بی سی فارسی در راستای عقب نیفتادن از رقیبش در سفارت مجازی آمریکا، آگهی جذب رصدگر و جاسوس تحت عنوان "استخدام نیروی بررسی رسانه ها " را در شبکه های اجتماعی انتشار داد. این افراد که به صورت مجازی برای این رسانه کار خواهند کرد، در برخی کشورهای نزدیک به ایران مصاحبه می‌شوند.
این آگهی که یکبار در تابستان امسال با عدم استقبال ایرانیان مواجه شده بود اینبار توسط کارمندان رسمی بی بی سی فارسی در شبکه های اجتماعی تبلیغ می شود تا بلکه این بنگاه شایعه پراکن نیز به نیات خیرش برسد!

"نیما اکبرپور"مجری برنامه کلیک فارسی بی بی سی، با ارائه لینک و توضیحات در جهت تبلیغ این پروژه در شبکه های اجتماعی شروع به فعالیت کرده بود تا اینکه  چند شب گذشته علی همدانی مجری دیگر بی بی سی که اخیرا لاابالی گری و روابط غيراخلاقي وی با دختران در بی بی سی افشا شده است با حضور در شبکه های اجتماعی توضیحاتی در خصوص اولویت های استخدامی این پروژه داده است. وی با کمال بی شرمی به این موضوع اشاره می کند که کسانی در اولویت استخدامی این پروژه قرار دارند که دسترسی به اطلاعات پنهان داشته و بتوانند جاسوسی کاملی از اطلاعات پنهان انجام دهند !

 


شبکه‌های اجتماعی اخیرا فضای مناسبی را برای استخدام جاسوس برای کشورهای انگلیس و آمریکا و نیز رژیم غاصب اسرائیل فراهم آورده است، هر چند بسیاری از جاسوسانی که به صورت غیرعلنی جذب سرویس‌های اطلاعاتی می‌شوند ایرانی نبوده و از سایر کشورهای فارسی ‌زبان‌ هستند و البته بر کسی پوشیده نیست که آنها به دنبال اطلاع رسانی نیستند. جذب خبرنگار نیز صرفاً جهت جمع آوری اطلاعات برای جاسوسی از ایران صورت می گیرد.

با بررسی خبرنگارمان اکثر ایرانیانی که به نیت کار حرفه ای جذب بی بی سی فارسی شده اند به آسیب های اجتماعی و روحی روانی مختلفی دچار شده اند از جمله بدلیل تفکرات ضد اسلامی و بهایی مدیریت این مجموعه، رغبت به تفکرات ضاله ، ارتباطات نامشروع ، شرب خمر ، کشف حجاب و موارد دیگری که به جهت رعایت حیا وعفت عمومی از گفتن آن معذوریم ، در صفحات شبکه های اجتماعی این افراد بخوبی مشهود است و باشگاه خبرنگاران به نمونه هایی از این موارد در گذشته با ارائه اسناد آن پرداخته است.

نمونه ای از رفتارهای نابهنجار و غیر شرعی کارکنان بی بی سی

مهرناز فرهمند از کارمندان بی بی سی در حال شرب خمر

 

علی همدانی و مهرناز فرهمند در دفتر بی بی سی

 

علی همدانی و صنم دولتشاهی (خبرنگاران بي بي سي)

 

 انتهای پیام/ص

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: