کد خبر: ۴۹۸۶۲
تاریخ انتشار: ۱۳:۱۰ - ۱۸ دی ۱۳۹۲
مدیرکل هواشناسی فارس گفت: یخبندان گسترده از امروز تا روز جمعه سراسر استان را در بر می گیرد.

به گزارش شیرازه به نقل از تسنیم، عبدالکریم جامع اظهار کرد: بروز یخبندان لزوم مراقبت ها را از کودکان و سالمندان دوچندان کرده و مردم از تردد های غیر ضرور در شهر و محورها خودداری کنند.

مدیرکل هواشناسی فارس گفت: بررسی نقشه هـای پیش یـابی بیانگر تضعیف سامانه بارشی و کاهش ناپایداری ها از سمت غرب استان است.

وی افزود: روز چهارشنبه و پنج شنبه در سطح استان جوی نسبتاً پایدار حاکم خواهد بود اما از اوخر وقت جمعه و طی روز شنبه با ورود یک سامانه بارشی دیگر به استان بارش برف و باران شروع می شود.

مدیرکل هواشناسی فارس بیان کرد: آسمان استان طی 24 ساعت آینده قسمتی تا ابری همراه با بارش پراکنده برف و باران، وزش باد ملایم تا متوسط و مه رقیق به ویژه در ساعات صبح خواهد بود.

وی در خصوص وضعیت آب و هوای شمال استان خاطر نشان کرد: آسمان این مناطق قسمتی ابری تا تمام ابری همراه با بارش پراکنده برف و باران، وزش باد متوسط و در برخی نقاط با مه رقیق بتدریج با کاهش ابر، افت قابل ملاحظه دما و یخبندان همراه خواهد بود.

این مقام مسئول در مورد وضعیت آب  و هوایی مرکز استان تصریح کرد: آسمان این مناطق هم قسمتی تا ابری همراه با بارش پراکنده برف و باران، وزش باد متوسط و در برخی نقاط با مه رقیق بتدریج با کاهش ابر و افت قابل ملاحظه دما و یخبندان است.

وی افزود: درجنوب استان  آسمان قسمتی تا ابری همراه با بارش پراکنده باران، وزش باد متوسط و در برخی نقاط با مه رقیق بتدریج با کاهش ابر، افت قابل ملاحظه دما همراه است.

انتهای پیام/
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: