کد خبر: ۵۹۱۴۲
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۰۹:۰۵ - ۲۰ مرداد ۱۳۹۳
سخنگوی کمیسیون آموزش با بیان اینکه استیضاح‌کنندگان وزیر علوم از استیضاح منصرف نشده‌اند، گفت: روند قانونی استیضاح وزیر علوم از طریق هیئت رئیسه مجلس پیگیری می‌شود.
قاسم جعفری سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی با اشاره به جلسه تعدادی از استیضاح‌کنندگان وزیر علوم، گفت: در این جلسه که با حضور تعدادی از استیضاح‌کنندگان پیرامون تعیین تکلیف استیضاح فرجی‌دانا برگزار شد.

به گزارش شیرازه به نقل از تسنیم؛ وی افزود: با توجه به اینکه مهلت یک ماهه وزیر علوم برای رفع دغدغه استیضاح‌کنندگان به پایان رسیده و تا این لحظه وی نتوانسته به این دغدغه‌ها پاسخ قانع‌کننده‌ای بدهد، بنابراین استیضاح‌کنندگان در این جلسه به این نتیجه رسیدند تا روند استیضاح وزیر علوم را از طریق هیئت رئیسه مجلس پیگیری کنند.

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس در ادامه اظهار داشت: با توجه به جلسات متعدد استیضاح‌کنندگان با وزیر علوم در مورد بررسی تحقق وعده‌هایش به نمایندگان، مشخص شده که وی به وعده‌هایش پایبند نبوده و نتوانسته دغدغه‌های اصلی آن‌ها را رفع کند، بنابراین تصمیم گرفته شد که روند قانونی استیضاح از طریق هیئت رئیسه پیگیری شود.

جعفری در پایان خاطر نشان کرد: استیضاح وزیر علوم همچنان به قوت خود باقی است و استیضاح‌کنندگان بر تصمیم خود اصرار دارند.
دریـچـــــــــــــــــــــه
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۴
غیر قابل انتشار: ۰
یزدی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۲
0
1
ریشه نفاق را برکنید
و و جود عناصر بیگانه را از دانشگاهها پاک کنید
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: