کد خبر: ۶۷۰۶۶
تعداد نظرات: ۸ نظر
تاریخ انتشار: ۱۳:۳۲ - ۱۱ اسفند ۱۳۹۳
رییس دادگستری داراب گفت: فرد مذکور در اقدامی بسیار زشت به خانمی که شوهرش خارج از خانه بوده در حضور دختر خردسالش تجاوز کرده است که البته این فرد دارای سوابق قبلی شرارت نیز می باشد.
به گزارش سرویس شهرستان های شیرازه، صبح امروز فردی به اتهام تجاوز به عنف که مراحل محاکمه و تایید حکم اعدام آنها توسط مرجع قضایی صادر شده بود در انظار عمومی جنب ساختمان سیلو داراب به دار مجازات آویخته شد.

حجت الاسلام موسوی رییس دادگستری شهرستان داراب در گفتگو با داراب آنلاین گفت: امروز شاهد اعدام یکی از متجاوزین به عنف هستیم که دو سال پیش با اعمال زشتی دچار جنایت بسیار فجیعی شده بود.

وی افزود: فرد مذکور در اقدامی بسیار زشت به خانمی که شوهرش خارج از خانه بوده در حضور دختر خردسالش تجاوز کرده است که البته این فرد دارای سوابق قبلی شرارت نیز می باشد.

وی ادامه داد: با پیگیری های انجام شده نیروی انتظامی فرد مذکور دستگیر و حکم اعدام این شرور سابقه دار صادر شد و پس از تایید دیوان عالی کشور و طی مراحل قانونی توسط ریاست معظم قوه قضاییه ابلاغ گردید.

رییس دادگستری داراب تاکید کرد: در ابتدای ورودم به داراب به مردم قول دادم با احکام مناسب و به موقعی که صادر خواهد شد خواب را از متجاوزان به جان و مال و نوامیس مردم خواهیم گرفت که امروز شاهد یک مورد آن هستیم و امیدواریم اجرای این حکم عبرتی برای همه کسانی باشد که به قوانین پایبند نیستند.

کاهش 15 درصدی جرائم در شهرستان داراب

وی افزود: به خانواده ها هشدار می دهم از فرزندان و جوانان خود مراقبت کنید چرا که عزم دستگاه قضایی برای برخورد با این چنین مواردی و حتی موارد جزئی تر جدی است.

حجت الاسلام موسوی گفت: با برنامه ریزی های انجام شده در یکسال گذشته جرائم شهرستان داراب 15 درصد کاهش داشته است و امروز شهرستان داراب یکی از امن ترین شهرها می باشد.

وی ادامه داد: به مردم ولایت مدار و مومن داراب قول می دهم هر کسی کوچکترین اخلالی در نظم و امنیت و تجاوز به جان و مال و ناموس مردم داشته باشد با شدت با آن برخورد خواهیم کرد.

محمود بهرامی دادستان داراب نیز گفت: خانواده های دارابی از فرزندان خود مراقبت کنند و جرائم را کوچک نشمارند. ما دوست نداریم شاهد مجازات باشیم اما در صورت ارتکاب جرائم قطعا برخورد خواهیم کرد.

دریـچـــــــــــــــــــــه
انتشار یافته: ۸
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
میلاد
ROMANIA
|
۱۹:۱۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
0
0
باید همچه افرادی رو سپرد به داعششش.
شهرام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۳۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱
0
0
نیروی انتظامی تشکر تشکر
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۵۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۲
0
0
شکر خدا به درک واصل شد
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۴۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۲
0
0
چرا کا پشن کرده تنش؟!!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ ها
رضا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۶:۳۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۲
سرده خب :))
گمنام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۵۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۲
0
0
جناب ناشناس کجش کاپشن داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۳
0
0
ترحم بر پلنگ تیز دندان ستمکاری بود بر گوسپندان
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۵۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۷
0
0
این اعدام ها پاک کردن صورت مسئله است
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: