کد خبر: ۶۷۵۶۴
تاریخ انتشار: ۱۴:۰۶ - ۲۵ اسفند ۱۳۹۳
جامعه اساتید حوزه علمیه فارس، ضمن مردود دانستن تعرض و حمله فیزیکی به این نماینده مجلس، اهانت‌ها و گستاخی‌های وی نسبت به معظم له را محکوم کرده، رسیدگی قانونی و همه‌جانبه به این مسئله را خواستار است.
به گزارش شیرازه، جامعه اساتید حوزه علمیه فارس در بیانیه‌ای اهانت علی مطهری به نماینده ولی فقیه در فارس را محکوم کرد

در این بیانیه آمده است: اگر این نماینده مجلس دقت می‌کرد، متوجه می‌شد که روی سخن در این خطبه‌ها، نه به وی، بلکه به کسانی است که به منظور دست‌یابی به مقاصد شوم سیاسی و گروهی، از امثال این نماینده به عنوان وسیله استفاده می‌کنند.

با کمال تعجب و تأسف در پی پیش آمدی نامطلوب و نازیبا برای یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شیراز و برخورد نادرست گروهی ناشناس با وی، شاهد اهانت‌های گسترده و هتاکی‌های بی‌سابقه وی علیه نماینده معظم ولی فقیه در فارس و امام جمعه محبوب شیراز حضرت آیت‌الله ایمانی بودیم آن هم توسط شخصی که به فرزندی متفکر شهید آیت‌الله مطهری رضوان الله علیه، مباهات می‌کند و نمایندگی مردم شریف را یدک می‌کشد، مردمی که برای عالمان خود احترام قائلند و هتاکی به ساحت آنان را بر‌نمی‌تابند.

آنان که با خلق و خوی شهید والامقام مطهری آشنا هستند خوب می‌دانند آن عالم بصیر حتی نسبت به کمونیست‌ها و گروه‌های معاند هم کمترین اهانتی روا نمی‌داشت.

اعتراض این نماینده به سخنان آیت‌الله ایمانی در خطبه‌های نماز جمعه شیراز است، درحالی‌که اگر ایشان دقت می‌کردند متوجه می‌شدند که روی سخن در این خطبه‌ها، نه به وی، بلکه به کسانی است که به منظور دست‌یابی به مقاصد شوم سیاسی و گروهی، زمینه این مشکلات را فراهم می‌آورند و از امثال این نماینده به عنوان وسیله استفاده می‌کنند.

برای شخصی که جایگاهی دارد و به عالمی بزرگ منتسب است بسیار ضروری است در مورد ماهیت و اهداف دعوت‌کنندگان از خود، تأمل و درنگ بیشتر کند و قبل از هرگونه اقدام با دلسوزان مردم مشورت نماید و بر این تصور نباشد که مستمعان او لزوماً طرفدار و دوستدار آن هستند و به عشق او کف می‌زنند و هورا می‌کشند.

جامعه اساتید حوزه علمیه فارس، ضمن مردود دانستن تعرض و حمله فیزیکی به این نماینده مجلس، اهانت‌ها و گستاخی‌های وی نسبت به معظم له را محکوم کرده، رسیدگی قانونی و همه‌جانبه به این مسئله را خواستار است.

از مسئولان محترم دانشگاه شیراز هم می‌خواهیم اجازه ندهند فضای مقدس دانشگاه جولان گاه افراط‌گرایان نشان‌دار سیاسی شود، افراطیونی که با اقدامات یک‌طرفه خود آرامش دانشگاه را به هم می‌زنند و به شعار اعتدال‌گرایی رییس محترم جمهور دهن‌کجی می‌کنند.
 

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: