کد خبر: ۸۰۵۳۹
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۱۲:۴۷ - ۱۶ آذر ۱۳۹۴
روز دانشجو در شیراز
فریدون عباسی به برنامه دانشگاه پاسارگاد نرسید و استاندار فارس صبح امروز به دانشگاه نرفت.
به گزارش شیرازه به نقل از  غریو،  فریدون عباسی سخنران برنامه روز دانشجو دانشگاه آموزش عالی پاسارگاد به برنامه این روز نرسید. وی به دلیل لغو پرواز تهران به شیراز نتوانست در برنامه روز دانشجو شرکت کند و برنامه این روز در دانشگاه پاسارگاد با سخنرانی یکی دیگر از اساتید برگزار خواهد شد.
سخنرانی استاندار فارس در دانشگاه شیراز هم لغو شد و سید محمدعلی افشانی به دانشگاه نرفت! قرار بود استاندار فارس به مناسبت ۱۶ آذرماه، امروز صبح ساعت 10 در جمع دانشجویان دانشگاه های شیراز سخنرانی کند. این در حالی است که استاندار فارس عصر امروز در برنامه پژوهشگران برگزیده فارس که در دانشکده مهندسی دانشگاه شیراز برگزار می شود شرکت می کند.

با لغو این سخنرانی، دانشگاه شیراز از برنامه تالاری در روز دانشجو محروم شد.

قرار است احمد توکلی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی فردا 17 آذرماه در تالار حکمت دانشگاه شیراز با موضوع «خدا یا کدخدا مساله این است» سخنرانی می کند. این برنامه از ساعت 18 و 30 دقیقه به همت بسیج دانشجویی برگزار شود.

برچسب ها: روز دانشجو
دریـچـــــــــــــــــــــه
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۶
0
0
به نظرم شایسته نیست که سایت خوش نامی که سابقه آشنایی دوساله با اون رو دارم، محل تبلیغ پنهان و لایه ای از فرد خاصی شود. آن هم برادری که از انتخاب و جانبداری ش در سال ۸۸ باخبریم. حال آنکه بعدا رییس جمهور مردمی وقت، ایشان را در پست کلیدی می گمارد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۸
همین برادری که میفرمایید این سایت محترم بطور پنهانی برای ایشون تبلیغ می کنند. خود شما هم بطور پنهانی دارید تهمت میزنید. منظورتون از جانبداری ایشان در سال 88 چیست؟ آنقدر که ما ایشان را میشناسیم همیشه برای این نظام جان بر کف بوده اند و هستند و به صورت عملی از ولایت محترم فقیه تبعیت می کنند و توصیه های ایشون را بکار می گیرند نه مانند بعضی ها فقط در حرف. همون موقع هم که رئیس جمهور وقت ایشون را در پست کلیدی قرار دادند، خیلی ها مثل شما با همین عناوین سعی در تخریب ایشون داشتند. اگر چیزی بود مطمئن باشید در آن پست کلیدی قرار نمی گرفتند و آن همه خدمات در فرصت کوتاهی که داشتند انجام نمی دادند. لطفا بیشتر دقت کنید و براحتی سر نبرید
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: