کد خبر: ۸۴۲۲۱
تاریخ انتشار: ۰۸:۱۷ - ۲۷ بهمن ۱۳۹۴
فرمانده انتظامي شهرستان گراش از دستگيري كارمند يكي از بانك هاي آن شهرستان خبر داد كه اقدام به اختلاس مبلغ 132 ميليارد و 730 ميليون ريال كرده بود.
به گزارش شیرازه به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ دوم علي بابايي گفت:به دنبالدريافت اطلاعاتي مبني بر اختلاس يكي از كارمندان، يك بانك در شهرستان گراش، موضوع در دستور کار پليس آگاهي قرار گرفت.

وي ادامه داد: در اين خصوص ماموران با هماهنگي مقام قضائي، تحقيقات خود را آغاز كردند و با به کارگيري شگردهاي پليسي، از صحت موضوع مطلع شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان گراش تصريح کرد: پس از انجام اقدامات اطلاعاتي و اخذ استعلامات از آن بانك، سرانجام محل اختفاء كارمندي كه پس از اختلاس متواري شده بود،شناسايي و دستگير شد.

سرهنگ دوم بابايي گفت: پس از دستگيري متهم، وي به اختلاس مبلغ 132 ميليارد و 730 ميليون ريال از آن بانكي در آن مشغول به كار بوده، اقرار كه وي با تشكيل پرونده به مراجع قضايي معرفي و به جرم اختلاس روانه زندان شد.

وي با اشاره به نقش باورهاي ديني و فرهنگ اعتقادي در پيشگيري از وقوع انواع جرايم وآسيب هاي اجتماعي، ريشه شکل گيري اغلب جرايم بخصوص جرايم مالي را در زياده خواهي و حرص وطمع دانست.


دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: