شیرازه

پاسکاری توپ بوی بد فاضلاب در زمین شرکت آبفا و شهرک صنعتی منشأ بوهای نامطبوع کمربندی شیراز کجاست؟

پاسکاری توپ بوی بد فاضلاب در زمین شرکت آبفا و شهرک صنعتی

مشکلات و مسائلی که در برخی مواقع مسئولین به هم پاسکاری می کنند و توپ آن را در زمین دیگری می اندازند.به گفته بعضی مردم محلی آن ها وقتی با شرکت آبفا صحبت می کنند یک جواب می شنوند و زمانی که مسئله را از جای دیگر جویا می شوند، پاسخ دیگری می گیرند.
طبیعت خواری در روز روشن!/ دستور قلع و قمعی که اجرا نمی شود/ نهال کاری در محدوده دیوار کشی!! عدم برخورد با دیوارکشی های شبانه در «پسکوهک»؛

طبیعت خواری در روز روشن!/ دستور قلع و قمعی که اجرا نمی شود/ نهال کاری در محدوده دیوار کشی!!

حدود یک ماهی می شود که مردم منطقه «پسکوهک»، همچنان چشم انتظارند که آیا دوباره می توانند در محل تفریحی این منطقه که از سال ها پیش به صورت مجانی به گشت و گذار می پرداختند،بساط استراحت و شادی خود را پهن کنند یا نه؟
۶۵ درصد مدارس استان تحت پوشش طرح های پیشگیرانه قرار دارند در گفتگوی اختصاصی شیرازه نقش آموزش و پرورش در پیشگیری از اعتیاد در نوجوانان بررسی شد؛

۶۵ درصد مدارس استان تحت پوشش طرح های پیشگیرانه قرار دارند

رئیس اداره مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی آموزش و پرورش فارس، گفت: پیشگیری از اعتیاد و سوء مصرف مواد مخدر از طریق ارتقا دانش و آگاهی دانش آموزان و فرهنگ‌سازی امکان پذیر است.
گِردخون با دِلی پر از خون، از مسئولین استمداد می‌طلبد گزارش اختصاصی شیرازه؛

گِردخون با دِلی پر از خون، از مسئولین استمداد می‌طلبد

روستای گردخون، در یک‌و‌نیم کیلومتری کلانشهر شیراز، با جمعیتی بالغ بر چهارهزار نفر واقع شده که دارای محرومیت‌های فرهنگی، اجتماعی و روستایی فراوان است.
پرداخت بخشی از مطالبات کارگری شرکت مخابرات راه دور (ITI) شیراز پس از ۱۰ سال به دنبال پیگیری رسانه ها و دادگستری استان؛

پرداخت بخشی از مطالبات کارگری شرکت مخابرات راه دور (ITI) شیراز پس از ۱۰ سال

با پیگیری‌های مستمر قضایی و در کمتر از ۴۰ روز پس از سفر ریاست قوه قضاییه به استان فارس بخشی از مطالبات کارگری شرکت مخابرات راه دور (ITI) شیراز پس از ۱۰ سال در آستانه پرداخت است.
12 سال چشم انتظاری بازنشستگان شرکت مخابرات راه دور شیراز برای دریافت معوقات‌شان

12 سال چشم انتظاری بازنشستگان شرکت مخابرات راه دور شیراز برای دریافت معوقات‌شان

بازنشستگان که سال ها در انتظار این مطالبات از هیچ کار و تلاشی دریغ نکرده اند همچنان روز شماری می کنند تا تقویم به روز 22 تیر ماه برسد و مطالبات چند ساله خود را دریافت کنند.