مدیر عامل بنیاد تعاون ناجا خبر داد:
تحویل 600 واحد مسکونی به کارکنان انتظامی استان فارس
به گزارش شیرازه، سردار "هابیل درویشی" در حاشیه جلسه قرارگاه مسکن در ستاد انتظامی استان فارس اظهار داشت: برابر تدابیر سردار "حسین اشتری" فرمانده ناجا قرار است تا مدت 5 سال همه کارکنانی که واجد شرایط کد 62 هستند خانه دار شوند؛ این موضوعی است که جزء برنامه ها و اولویت های اصلی بنیاد تعاون است و فرمانده ناجا نیز به صورت جدی آن را دنبال می کند.

وی افزود: بنا داریم که تا پایان سال جاری خانه هایی را که به کارکنان بدهکار و تعهد داریم تحویل داده و بقیه را نیز طی مدت 5 ساله تکمیل و واگذار کنیم.
تحویل 600 واحد مسکونی به کارکنان انتظامی استان فارس
مدیر عامل بنیاد تعاون ناجا در خصوص وضعیت سهام مهرگان، گفت: سهام مهرگان از کارهای پیچیده ای بود که با تدبیر فرمانده ناجا و فروش اموال و دارایی های بنیاد، از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری روزانه به 500 نفر از کارکنان پرداخت و تا کنون سهام نزدیک به 40 هزار نفر از سهام داران پرداخت شده است.

سردار درویشی با بیان اینکه کارکنانی که سهام مهرگان دارند، ابتدا باید انصراف دهند و سپس توسط بنیاد تعاون مطالبات آن ها پرداخت خواهد شد، افزود: به دنبال این هستیم که در سال جاری سهام مهرگان را تسویه کنیم.

وی در خصوص پروژه های بنیاد تعاون در استان فارس، گفت: در جلسه ای که امروز برگزار شد، دو پروژه حافظ و سعدی در شیراز با بیش از یک هزار واحد مسکونی در حال ساخت که مشکل سند و مالکیت داشت، تعیین تکلیف و پس از 10 سال با امضای توافقنامه با مالکان واگذاری به نتیجه رسید.
مدیر عامل بنیاد تعاون ناجا تصریح کرد: در این راستا از سردار "رهام بخش حبیبی" فرمانده انتظامی استان فارس که با همت و تلاش های شبانه روزی خود باعث باز شدن این گره 10 ساله شد، تقدیر و تشکر به عمل می آورم.

وی گفت: تا پایان سال 600 واحد مسکونی که نسبت به آن ها تعهد داشته ایم به کارکنان انتظامی استان فارس واگذار خواهد شد و پس از آن وارد فاز جدید شده و کسانی که شرایط لازم را داشته باشند، خانه دار خواهیم کرد.

سردار درویشی در پایان تأکید کرد: بنیاد تعاون همه کارهای اقتصادی و متفرقه خود را کنار گذاشته و دو موضوع مسکن و معیشت کارکنان انتظامی را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار داده است.
انتهای پیام/