سرپرست انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان فارس منصوب شد
به گزارش سرویس فرهنگ و رسانه شیرازه، طی حکمی از سوی دبیرکل انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان، هادی بستام از فعالان رسانه‌ای استان فارس، به عنوان سرپرست انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان استان فارس منصوب شد.

در این حکم که به امضای سید نظام‌الدین موسوی دبیر کل انجمن روزنامه نگاران مسلمان رسیده است، خطاب به هادی بستام آمده است: نظر به تجربه و توانمندی های جناب عالی در حوزه رسانه، به عنوان سرپرست شعبه انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان در استان فارس منصوب می‌شوید.

در این حکم از سرپرست انجمن روزنامه نگاران فارس، تقویت هرچه بیشتر انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان در جهت وحدت، همدلی و هم افزایی اصحاب رسانه خواسته شده است.
سرپرست انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان فارس منصوب شد

هادی بستام مدیر مسئول و صاحب امتیاز ماهنامه آوای فارس است که مسئولیت بسیج رسانه شیراز و مدیر روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان فارس و کشور را کارنامه رسانه‌ای خود دارد.

لازم به ذکر است انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان از سال 1376 با حضور چهره های مطرح رسانه ای کشور همچون حسین شریعتمداری، سید مرتضی نبوی، عباس سلیمی نمین، سید مهدی شجاعی و... شکل گرفت.

این انجمن با اساس قراردادن مبانی فکری و عقیدتی در چهارچوب موازین اسلامی با اهداف چون ایجاد وحدت و همدلی میان اصحاب رسانه، دستیابی به شیوه‌های نوین روزنامه‌نگاری منطبق بر ارزش های اسلام و انقلاب و... ایجاد شده است.

آموزش و تربیت روزنامه‌نگاران متعهد و توانمند در طراز انقلاب اسلامی، مقابله با جریان‌هایی که مخالف جهت غایت الهی حرکت می کنند، تلاش در جهت ممانعت از شکل گیری پایگاه دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی در سطح افکار عمومی و... از جمله راهبردهای کلان انجمن روزنامه نگاران مسلمان است.

این انجمن در حال حاضر به دبیرکلی سید نظام موسوی مدیر عامل سابق خبرگزاری فارس و نماینده فعلی تهران در مجلس شورای اسلامی مشغول فعالیت است.

انتهای پیام/ م