ایجاد فروشگاه‌های امین راهکاری اساسی برای کاهش هزینه‌های زندگی مردم
به گزارش سرویس اقتصادی شیرازه،  محمد هادی ایمانیه استاندار فارس، در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان با توجه بر لزوم تامین و ذخیره مواد غذایی مورد نیاز مردم گفت: ذخایر استراتژیک موادغذایی مورد نیاز مردم در سه ماه آینده باید به صورت مستمر مورد ارزیابی قرار گیرد و انبارها باید مملو از اقلام مورد نیاز بازار بشود.

وی با اشاره به اینکه تامین ذخایر استراتژیک بازار یکی از این تصمیمات است، ادامه داد: راه اندازی یکصد فروشگاه امین به گونه ای که با واسطه کمتر و با هزینه کمتر، محصولات تولیدی به دست مردم برسد دومین تصمیم ستاد تنظیم بازار استان فارس است.

ایمانیه با مد نظر قرار دادن سفرهای نوروزی که در پیش داریم تصریح کرد: با توجه به کاهش آمار کرونا که امیدواریم تداوم داشته باشد در ایام نوروز شاهد سفرهای بیشتری خواهیم بود و بر این اساس تلاش می کنیم با تصمیمات اساسی برای تنظیم بازار، بتوانیم شرایط مناسبی برای مردم فراهم کنیم.

استاندار فارس ادامه داد: با همکاری ادارات صنعت، معدن و تجارت و جهادکشاورزی در قدم اول بر ۵۰ محصول تولیدی، برچسب قیمت تولید درج خواهد شد تا تولیدات با سود معقولی به دست مصرف کننده برسد.

انتهای پیام/ر