معاون استاندار فارس:
حمایت قاطع مردم، نشانه قدرشناسی از حافظان نظم و امنیت است
به گزارش سروس سیاسی شیرازه ،اسماعیل محبی پور با اشاره به راهپیمایی های مردم در شهرهای مختلف استان افزود: این شکوه وحدت بخش نشان دهنده خشم و انزجار مردم انقلابی از خباثت فتنه گران و عوامل آنهاست که واقعیت های جامعه اسلامی را درک نکرده اند.

وی  افزود :اقشار مختلف مردم شهرهای مختلف در استان فارس همزمان با دیگر نقاط کشور جمعه اول مهرماه ۱۴۰۱ با برپایی راهپیمایی بعد از آیین نمازجمعه، اقدامات آشوبگران در روزهای اخیر در تخریب اموال عمومی و برهم زدن آرامش جامعه را محکوم کردند.

 محبی پور همچنین درباره اتفاقات اخیر با اشاره به هتک حرمت عده ای محدود و اهانت به مقدسات و ارزش های دینی و ملی افزود: این حرکات از سوی همه مردم محکوم است و هیچ کس طرفدار این حرکات نیست.

 معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری فارس خطاب به افراد فریب خورده که مورد سوء استفاده دشمنان ملت قرار گرفته توصیه کرد و گفت : در موقع فتنه صف خود را از معاندین و دشمنان جدا کنند.

وی  گفت: به تمامی دستگاه ها ابلاغ گردیده که در صورت بروز خسارت به اموال بیت المال و دستگاه های دولتی و عمومی و یا دریافت شکایت بخش خصوصی نسبت به احصا میزان دقیق خسارت وارده اقدام نمایند تا بر اساس مستندات و با صدور احکام قضایی ضرر و زیان وارده از مسببین دستگیر شده و محرکین نا آرامی ها مطالبه گری شود.

محبی پور  تاکید نمود: برخورد قاطع و بدون اغماض با مخلین نظم و امنیت مورد تاکید قرار گرفته است و پلیس طبق قانون و بر اساس وظایف ذاتی مقتدرانه و هوشیارانه اجازه نخواهد داد عده ای افراد شرور و خبیث آرامش مردم را به مخاطره بیاندازند.

معاون سیاسی و امنیتی و اجتماعی استانداری فارس اظهار داشت: دشمنان نظام و ملت تلاش می کنند با ایجاد فتنه و آشوب داخلی، حرکت های بالنده و پیش رونده انقلاب اسلامی و موفقیت های اخیر سیاسی و اقتصادی در عرصه داخلی و خارجی است که ثمرات آن به زودی آشکار خواهد شد را تحت تاثیر قرار دهند اما ملت بزرگ در کنار مدافعان امنیت کشور با خلق حماسه ای دیگر خط بطلان بر تمامی معادلات باطل آنها کشیده اند.

پیش‌از این و بنا بر اعلام مسئولان، درگیری در تجمع‌های غیرقانونی ۲۹ و  ۳۰ شهریورماه ۱۴۰۱ به دعوت گروه‌های ضد انقلاب در شیراز موجب جان باختن یک همیار پلیس و زخمی شدن بیش از چهار مامور انتظامی شده بود. 


انتهای پیام/ف