فوتسالیست های آباده قهرمان سال های گذشته فارس را به زانو در آوردند

به گزارش سرویس شهرستان های شیرازه به نقل از  آباده نما، نماینده آباده در مسابقات فوتسال با یک بازی طوفانی، مقتدرانه مسابقات لیگ برتر بزرگسالان استان فارس را استارت زد.

در اولین روز این مسابقات، تیم آباده با نتیجه پر گل هشت بر یک قهرمان سه دوره گذشته استان را در هم کوبید.

تیم شاهد شیراز که در سال های گذشته به عنوان نماینده فارس در لیگ برتر کشور حضور داشت، در برابر جوانان خوش تکنیک فوتسال آباده تسلیم شد و با کابوس هشتایی در سالن 22 بهمن خانه اش به زانو در آمد.

"شهرداری صغاد" دیگر تیم شهرستان اما در حالی که 4 بازیکن اصلی خودش را در اختیار نداشت، با نتیجه پنج بر صفر مغلوب میزبان خود شهدا استهبان شد.

مسابقات فوتسال لیگ برتر بزرگسالان استان فارس با حضور 14 تیم و در قالب دو گروه "یک" و "دو" از روز گذشته آغاز شد، که دو تیم "شهرداری صغاد" و "هیات فوتبال آباده" به عنوان نمایندگان شهرستان آباده در این مسابقات حضور دارند.

در این مسابقات "شهرداری صغاد" در گروه "یک" با تیم های شهدا گراش، امید خرامه، نبرد داراب، ققنوس خاوران جهرم و شهدا استهبان و "هیات فوتبال آباده" در گروه "دو" با نمایندگان خرمبید، قیر و کارزین، فسا، شیراز، زرین دشت به رقابت خواهند پرداخت.

لازم بذکر است این مسابقات بصورت دوره ای و به شکل رفت و برگشت انجام خواهد شد که پس از آن ، از هر گروه دو تیم به مرحله بعد صعود خواهد کرد و به شکل ضربدری و رفت و برگشت، بازی های نیمه نهایی انجام می گیرد و برندگان بازی های این مرحله در مجموعِ دو بازی به فینال مسابقات راه یافته و دیدار های فینال و رده بندی  نیز به صورت رفت و برگشت انجام می شود که تیم قهرمان به مسابقات دسته سوم کشور در سال بعد راه خواهد یافت.