با وجود مخالفتها؛ تخریب میدان تامین اجتماعی فراشبند توسط شهرداری شروع شد

با وجود مخالفتها؛ تخریب میدان تامین اجتماعی فراشبند توسط شهرداری شروع شد

منتخبین جدید شورای شهر با بیان اینکه اصلاح شکل هندسی میدان تامین اجتماعی در موقعیت کنونی و عدم بودجه ضروری نمی باشد خواستار لغو اصلاح این میدان شده بودند.
کارآفرینی جوان زرقانی با پرورش الاغ

کارآفرینی جوان زرقانی با پرورش الاغ

در شرایطی که بسیاری از جوانان جویای کار و راه حلی برای کسب درآمد هستند یک شهروند جوان زرقانی توانسته با راه اندازی واحد پرورش الاغ کسب درآمد نماید.
شهید چمران هم مرد علم بود وهم مرد عمل فرماندهی سپاه ناحیه سپیدان گفت:

شهید چمران هم مرد علم بود وهم مرد عمل

فرمانده سپاه ناحیه سپیدان گفت: شهید چمران هم مرد علم بود وهم مرد عمل ؛ او هم در میدان علم وهم در میدان عمل توانست مجاهدتهای خود را به عینه به اثبات برساند.
روز قدس تبلور وعده الهی است رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سپیدان:

روز قدس تبلور وعده الهی است

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سپیدان گفت: روز قدس تبلور وعده الهی است که کاخ ظلم خدا گریزان را از تار عنکبوت لرزان و نظام پوشالی طاغوت را لغزان و ناپایدار می کند.
مباحثی که رئیس جمهور مطرح کردند نوعی بازگشت به مباحث دهه 60 است/برداشت آقای روحانی از نظر روش شناسی علمی جای ایراد دارد آیت الله دژکام در واکنش به اظهارات اخیر رئیس جمهور :

مباحثی که رئیس جمهور مطرح کردند نوعی بازگشت به مباحث دهه 60 است/برداشت آقای روحانی از نظر روش شناسی علمی جای ایراد دارد

آیت الله دژکام گفت: برداشت آقای روحانی از یک جمله از نهج البلاغه از نظر روش شناسی علمی جای ایراد دارد.اگر بخواهیم بگوییم اساس سیاسی را امیرالمؤمنین تاسیس کرده است باید تمامی سخنان آن حضرت را ببینیم و کنار یکدیگر قرار دهیم.
زمان ومسیر راهپیمایی روز جهانی قدس در فراشبند مشخص شد

زمان ومسیر راهپیمایی روز جهانی قدس در فراشبند مشخص شد

راهپیمایی روز جهانی قدس همزمان با سراسر کشور در شهرستان فراشبند روز جمعه دوم تیر ماه و راس ساعت 11:30 دقیقه از میدان بسیج به طرف مصلی نماز جمعه برگزار می شود.
نی ریز تامین کننده  پیوندک، قلمه و نهال مورد نیاز باغداران استان فارس و کشور می شود معاون وزیر کشاورزی در نی ریز:

نی ریز تامین کننده پیوندک، قلمه و نهال مورد نیاز باغداران استان فارس و کشور می شود

معاون باغبانی وزارت جهاد کشاورزی به مناسبت هفته جهاد کشاورزی از اراضی شیبدار بخش پشتکوه جهت واگذاری بازدید و همچنین جهت بررسی مسائل و مشکلات این منطقه در بین کشاورزان حضور یافت.
روز قدس روز ابراز خشم علیه اسرائیل غاصب است فرماندهی سپاه ناحیه سپیدان گفت:

روز قدس روز ابراز خشم علیه اسرائیل غاصب است

فرماندهی سپاه ناحیه سپیدان گفت:روز جهانی قدس روز ابراز خشم علیه اسرائیل غاصب و روز بزرگ همبستگی با مردم قلسطین است، تاکید کرد: مراسم روز جهانی قدس امسال به خاطر تحولات منطقه و بخصوص در جهان اسلامی باید خیلی باشکوه و گسترده برگزار شود.
مهمترین برنامه ما توسعه باغات دراراضی شیبداراست معاون امور باغبانی وزیر جهاد کشاورزی:

مهمترین برنامه ما توسعه باغات دراراضی شیبداراست

نشست معاون امور باغبانی وزیر محترم جهاد کشاورزی با بهره برداران وکشاورزان شهرستان سپیدان با حضور جمعی ازمدیران استانی ،محلی وکشاورزان شهرستان در منطقه اردشیری بخش همایجان برگزار شد.
ضیافت افطاری 200 مدد جوی امداد بوانات+تصویر

ضیافت افطاری 200 مدد جوی امداد بوانات+تصویر

مدیر کمیته امداد بوانات گفت: ضیافت افطاری مدد جویان امداد بوانات با حضور امام جمعه محترم شهرستان برگزار شد.
باید در چیدمان کابینه همفکری و تعامل صورت گیرد/بسیاری از روستاهای ما مشکل آب شرب دارند/مشکل پروژه های عمرانی اعتبار نیست سیستم اجرایی و مدیران هستند رئیس کمیسیون عمران مجلس:

باید در چیدمان کابینه همفکری و تعامل صورت گیرد/بسیاری از روستاهای ما مشکل آب شرب دارند/مشکل پروژه های عمرانی اعتبار نیست سیستم اجرایی و مدیران هستند

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر دولت دوازدهم می خواهد موفق باشد باید در چیدمان کابینه همفکری و همراهی صورت گیرد و فرمایشات رهبری را مورد توجه قرار دهد.
تجمع سپرده گزاران تعاونی اعتبار ثامن در سروستان

تجمع سپرده گزاران تعاونی اعتبار ثامن در سروستان

به دنبال انتشار شایعه ادغام تعاونی اعتبار ثامن با یکی از بانک های کشور، اوایل صبح امروز جمع زیادی از سپرده گزاران این تعاونی با تجمع جلوی شعبه سروستان خواستار تعیین تکلیف سپرده های خویش هستند.
اولویت توزیع سبدهای کالا با خانواده های ایتام، زنان سرپرست خانوار و سالمندان است مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان نی ریز خبرداد؛

اولویت توزیع سبدهای کالا با خانواده های ایتام، زنان سرپرست خانوار و سالمندان است

مدیر کمیته امداد نی ریز گفت: اولویت توزیع سبدهای کالا با خانواده های ایتام، زنان سرپرست خانوار و سالمندان است.
سپیدان  اولین مقصد گردشگران ومسافران تابستانی

سپیدان اولین مقصد گردشگران ومسافران تابستانی

سپیدان می تواند در ایام تابستان وتعطیلات عید فطر پذیرای عزیزانی باشد که مقصد سفرآنها سپیدان ودیدن جلوه های بصری است که خالق زیبایی ها همه را به صورت یکجا در دل طبیعت بکر وزیبای شهرستان سپیدان؛ شهرستان چهار فصل و نگین زاگرس قرار داده است.
بازهم حادثه در  جاده های سپیدان

بازهم حادثه در جاده های سپیدان

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی سپیدان از تصادف دو خودرو در جاده سپیدان یاسوج و اعزام سه مصدوم این حادثه به بیمارستان خبر داد.
۲