متروی شیراز امروز رایگان است

متروی شیراز امروز رایگان است

استفاده از خدمات متروی شهر شیراز امروز دوشنبه ۲۹ دی‌ماه به مناسبت روز ملی هوای پاک رایگان است.
گفتگوی ویژه «شیرازه» با رئیس مجمع نمایندگان فارس/ بخش نخست؛

تشریح بودجه۱۴۰۰ و اولویت‌های اساسی استان فارس در سال آینده/ باید لقب صنعت خاموش به فارس داد

ابراهیم عزیزی در نخستین گفتگوی ویژه «شیرازه» به تشریح بودجه۱۴۰۰ و اولویت‌های اساسی استان فارس در سال آینده پرداخت و گفت: تمام تلاش ما بر این است که از این بودجه به نوعی استفاده کنیم که بتوان پروژه‌های محرک را مورد حمایت و استفاده قرار داد.
خانواده‌های بدون فرزند اولویت اول در پذیرش فرزندخواندگی / زنان مجرد صاحب فرزند می‌شوند

خانواده‌های بدون فرزند اولویت اول در پذیرش فرزندخواندگی / زنان مجرد صاحب فرزند می‌شوند

مدیرکل بهزیستی فارس گفت؛ همه افراد متقاضی فرزندخواندگی چه در داخل و چه در خارج از کشور می‌توانند فرایندهای ثبت درخواست، رسیدگی، ارجاع، معرفی کودک و پیگیری های لازم را به شکل الکترونیکی دنبال کنند.
رئیس کمیسیون پایش اتاق بازرگانی فارس:

الحاق فارس به خلیج فارس در دستور کار شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی این استان قرار گیرد

رئیس کمیسیون پایش اتاق بازرگانی فارس گفت: اولویت ما در این کمیسیون پیگیری موضوع الحاق استان فارس به خلیج فارس است که در این زمینه مصوبه شورای امنیت ملی و تایید رهبر معظم انقلاب نیز ابلاغ شده اما اجرایی نشده است و ما انتظار داریم شورای گفتگوی استان موضوع اتصال ۲۳کیلومتر طول ساحل خلیج فارس به استان فارس را پیگیری و در دستور کار قرار دهد.
شهرک آرین، نامی خوش‌آیند که اوضاع و احوالش بر عکس نامش ناخوش‌آیند است/ منطقه به ظاهر مرفه‌نشین که بیشتر شبیه یک روستای حاشیه شهر است بازدید شهردار شیراز از شهرک خوش‌نام شمال غرب شیراز؛

شهرک آرین، نامی خوش‌آیند که اوضاع و احوالش بر عکس نامش ناخوش‌آیند است/ منطقه به ظاهر مرفه‌نشین که بیشتر شبیه یک روستای حاشیه شهر است

مشکلاتی از جنس قانون‌های دست‌و‌پاگیر تا جولان سگ‌های ولگرد، ضعف آنتن‌دهی موبایل، نبود یک مدرسه مناسب برای دانش‌آموزان، نبود فضای فرهنگی، ورزشی و تفریحی، عدم توسعه شبکه فاضلاب و گرفتاری اداری با سایر دستگاه‌های اجرایی از جمله مسکن و شهرسازی، تنها بخشی از دردودل‌های مردم منطقه شمال غرب شیراز با شهردار این کلان‌شهر بود که در بازدید شهردار مورد بررسی قرار گرفت.
فارس از استان‌های موفق کشور در مقابله با کرونا است/ گسترده‌تر شدن طرح شهید سلیمانی تا مهار کامل کرونا در نشست استانی قرارگاه شهید سلیمانی مطرح شد؛

فارس از استان‌های موفق کشور در مقابله با کرونا است/ گسترده‌تر شدن طرح شهید سلیمانی تا مهار کامل کرونا

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور گفت: در استان فارس اقدامات مناسبی انجام شده و مرگ‌و‌میر ناشی از کرونا بسیار کاهش یافته که کار بسیار بزرگی بوده و استان فارس جزو استان‌های موفق کشور در مقابله با کرونا است.
سخنان رهبر معظم انقلاب درباره واکسن کرونا راهگشا است رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز:

سخنان رهبر معظم انقلاب درباره واکسن کرونا راهگشا است

مهرزاد لطفی در گفتگوی اختصاصی با «شیرازه» با بیان اینکه سخنان رهبر معظم انقلاب درباره واکسن کرونا راهگشا است، گفت: امید است روزی برسد که به یک اطمینان ۱۰۰درصدی در تولید این واکسن‌ها در هر جای دنیا رسیده شود تا همه بتوانند با آرامش خیال استفاده کنند.
دوران دعوا بر سر اسم و لوگو و نوشتن صورت جلسات بی عمل گذشته است/ مردم کار می‌خواهند معاون اجتماعی سپاه فجر فارس:

دوران دعوا بر سر اسم و لوگو و نوشتن صورت جلسات بی عمل گذشته است/ مردم کار می‌خواهند

معاون اجتماعی سپاه فجر فارس گفت: به نظر می‌رسد وقت دعواهایی بر سر اسم، لوگو و نوشتن صورت جلسات بدون عمل گذشته و مردم کار و عمل می‌خواهند.
۳