تدوین سند آمایش فارس به کجا رسید؟ نبود نقشه راه توزیع عاقلانه و عادلانه منابع و اعتبارات

تدوین سند آمایش فارس به کجا رسید؟

با وجود اعلام گاه‌به‌گاه مسئولان استان فارس مبنی بر قریب‌الوقوع بودن تدوین و تصویب سند آمایش سرزمین یا به اتمام رسیدن برش‌های آن، هنوز شاهد رونمایی و انتشار یک سند کامل و همه‌جانبه برای فرصت‌ها و ظرفیت‌های سرزمینی فارس نیستیم.
لو رفتن یا نرفتن+ سند امتحانات تمام شد

لو رفتن یا نرفتن+ سند

در حالی که امتحانات مقاطع مختلف تحصیلی به ایستگاه پایانی رسید اما لو رفتن سؤالات امتحانی و صحت و سقم آن در پرده ابهام باقی ماند.
جزئیات حقوق و مزایای سربازمعلمان اعلام شد+ جدول

جزئیات حقوق و مزایای سربازمعلمان اعلام شد+ جدول

حقوق، بیمه خدمات درمانی و مکمل، هزینه خوراک (ماهانه) و پوشاک (سالیانه) کارکنان وظیفه مأمور به آموزش و پرورش اعلام شد.
بازیگری که از شرم امام علی جان داد!+ عکس

بازیگری که از شرم امام علی جان داد!+ عکس

در یکی از صحنه‌ها قرار شد علی آزاد در نقش ابن عباس داخل چادر امام علی (ع) بشود و بیرون آید. قبل از رفتن، او گفت: داوود، من از علی شرم دارم که به چادر او وارد شوم، نمی‌شود صحنه را عوض کنی و مثلا از کنار چادر بگذرم؟ گفتم نه.
تصاویری که پس از ۲۸ سال مجوز انتشار گرفت صحرای کربلا در عملیات رمضان

تصاویری که پس از ۲۸ سال مجوز انتشار گرفت

عکسی که علی فریدون از صحنه عبور رزمندگان از میدان مین در عملیات رمضان گرفته است یکی از دلخراش ترین عکس های دوران دفاع مقدس است.
افزایش ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد/ فردا آخرین مهلت انتخاب رشته

افزایش ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد/ فردا آخرین مهلت انتخاب رشته

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه فردا آخرین مهلت ثبت‌نام داوطلبان مجاز آزمون کارشناسی ارشد است، گفت: با توجه به اعلام کدرشته‌محل‌های جدید، ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد افزایش یافته است.
3 هزار میلیارد تومان پروژه چشم به راه سرمایهگذاران داخلی و خارجی مدير عامل سازمان سرمايه گذاري و مديريت پروژه هاي مشاركتي شهرداري شيراز:

3 هزار میلیارد تومان پروژه چشم به راه سرمایهگذاران داخلی و خارجی

مدير عامل سازمان سرمايه گذاري و مديريت پروژه هاي مشاركتي شهرداري شيراز گفت: امسال نيز ما 3 هزار ميليارد تومان پروژه در قالب بسته هاي سرمايه گذاري تهيه كرده ايم و رويكردها بيشتر در حوزه گردشگري است كه اين پروژه ها شامل گردشگري سلامت و تفريحي، بولينگ، شهربازي و بسياري پروژه ها در حوزه هاي مختلف است.
ماجرای «نه» جسورانه فتاح به روحانی در نشست خبری عنوان شد

ماجرای «نه» جسورانه فتاح به روحانی

رئیس کمیته امداد گفت:رئیس جمهور فی‌البداهه قول ۵برابری مستمری مددجویان را داده و گفته که تا پایان دولت، فقر مطلق را ریشه‌کن می‌کند، این وعده ها خوب است اما باید مدیریت شود.
درهای خانه امن شیراز به روی دختران آسیب پذیر باز شد

درهای خانه امن شیراز به روی دختران آسیب پذیر باز شد

معون امور اجتماعی بهزیستی فارس گفت: دختران بی پناه یا در معرض آسیب برای ورود به این خانه ها به اورژانس اجتماعی مراجعه یا با شماره «123» تماس بگیرند.
کیش، نماد توسعه/جزیره ای متکی به صنعت توریست

کیش، نماد توسعه/جزیره ای متکی به صنعت توریست

جزیره کیش یکی از مناطقی است که سالانه جهانگردان و مسافران داخلی بسیاری را به خود جذب می کند این منطقه ی بسیار زیبا و دنج با داشتن سواحلی بسیار تمیز و آبی شفاف خود را از مناطق گردشگری شمال متمایز کرده و محیطی زیبا را برای توریست هایی که قصد غواصی و قایق سواری را دارند محیا کرده است.
۲