احداث ۲۰۰۰ واحد مسکونی برای مددجویان/ هیچ عروسی بدون جهیزیه نمی‌ماند مدیرکل کمیته امداد فارس خبرداد

احداث ۲۰۰۰ واحد مسکونی برای مددجویان/ هیچ عروسی بدون جهیزیه نمی‌ماند

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان فارس گفت: ۲ هزار واحد مسکونی در طول ۲ سال برای محرومین در استان فارس ساخته می‌شود.
فالوده شیرازی و تنهاخوری شورای شهر! اماواگرهای جشن فالوده

فالوده شیرازی و تنهاخوری شورای شهر!

هر شهری با یک سوغات یا نشانه خاص شناخته می‌شود و تا یاد دارم فالوده یادآور نام شیراز بوده است؛ این همان فرصتی است که جای بسیار دارد تا در گردشگری درآمدزایی کرده و با توجه به جایگاهش مورد استفاده قرار بگیرد.
افت فشار آب در برخی نقاط شیراز

افت فشار آب در برخی نقاط شیراز

براساس گزارش‌های مردمی برخی مناطق شیراز از صبح امروز تاکنون با افت شدید فشار آب روبه‌رو شده‌اند.
22 تقاطع شیراز به سیستم برق اضطراری مجهز می شود/ 64تقاطع در اولویت تجهیز به برق اضطراری معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز:

22 تقاطع شیراز به سیستم برق اضطراری مجهز می شود/ 64تقاطع در اولویت تجهیز به برق اضطراری

معاون حمل و نقل و ترافیک شهری شهرداری شیراز با بیان اینکه 22 تقاطع در این شهر به سیستم برق اضطراری (UPS) مجهز می شود، گفت: این کار با هدف رفع خاموشی چراغ های راهنمایی و رانندگی در هنگام قطع برق و جلوگیری از بروز اختلال در تردد خودروها انجام می شود.
فصل داغ سینماها در شیراز از راه رسیده است

فصل داغ سینماها در شیراز از راه رسیده است

تابستان، گرمای خود را به سینماهای شیراز بخشیده و در این فصل، بسیاری از خانواده ها سینما را یکی از مکان های خانوادگی برای تفریح برگزیده اند.
هنجارشکنی، علت بستن محوطه آبشار مارگون/ این مکان گردشگری از امروز به طور کامل بازگشایی شد معاون فرماندار سپیدان:

هنجارشکنی، علت بستن محوطه آبشار مارگون/ این مکان گردشگری از امروز به طور کامل بازگشایی شد

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری سپیدان گفت: تعطیلی یک روزه محوطه آبشار مارگون در پی هنجار شکنی برخی گردشگران در این محل بود که این محوطه گردشگری اینک (دوشنبه) بطور کامل بازگشایی شد.
بیمه بیکاری چه کسانی قطع می شود؟

بیمه بیکاری چه کسانی قطع می شود؟

کارگرانی که از مقرری بیمه بیکاری استفاده می‌کنند در صورت اشتغال مجدد،مقرری بیمه بیکاری آنان قطع می‌شود.همچنین در صورتی که پس از برقراری مقرری بیمه‌ بیکاری مشخص ‌شود که بیکاری بیمه‌ شده ناشی از اراده شخصی وی بوده،باید وجوه دریافتی را بازپرداخت کند.
انتقال حجاج از 10 ایستگاه پروازی با هواپیمایی ایران

انتقال حجاج از 10 ایستگاه پروازی با هواپیمایی ایران

انتقال زائران خانه خدا به عربستان از 19 ایستگاه پروازی صورت می‌گیرد که زائران از 7 ایستگاه پروازی صرفاً با هواپیماهای سعودی، از 10 ایستگاه پروازی صرفاً با هواپیمایی ایران و از 2 ایستگاه هم مشترکاً به عربستان اعزام می‌شوند.
۲