ساخت روزانه ۳ تن پارچه ملت بلون استاندارد در اشتهارد/ استان البرز کارگاه‌های تولید ماسک کشور را رونق داد جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین مطرح کرد؛

ساخت روزانه ۳ تن پارچه ملت بلون استاندارد در اشتهارد/ استان البرز کارگاه‌های تولید ماسک کشور را رونق داد

سردار سپهر گفت: بر اساس فرموده رهبر معظم انقلاب و مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا، وظیفه اصلی سازمان بسیج خدمت به مردم در راستای مقابله با کرونا است.
استفاده از ظرفیت بسیج در راستای شتاب‌بخشی به فعالیت‌های راهداری/ توسعه راه‌های روستایی فارس شتاب می‌گیرد در نشست انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین بسیج سازندگی و راهداری استان فارس مطرح شد؛

استفاده از ظرفیت بسیج در راستای شتاب‌بخشی به فعالیت‌های راهداری/ توسعه راه‌های روستایی فارس شتاب می‌گیرد

طی نشستی مشترک با حضور رئیس سازمان بسیج سازندگی فارس و مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان فارس در راستای اجرای منویات و فرامین بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و رهبر معظم انقلاب اسلامی، مبنی بر لزوم «محرومیت‌زدایی» و رسیدگی به امور مستضعفین و محرومین به‌عنوان ولی‌نعمتان انقلاب اسلامی تفاهم نامه مشترک همکاری فی مابین منعقد شد.
اجرای طرح از آبخیز تا جالیز در استان فارس

اجرای طرح از آبخیز تا جالیز در استان فارس

بسیج سازندگی، جهاد کشاورزی و اداره کل منابع طبیعی استان فارس برای توسعه زیرساخت‌های کشاورزی و اشتغال روستاییان تفاهم‌نامه امضا کردند.
دومین کانون بسیج مهندسین صنعتی شیراز راه‌اندازی شد

دومین کانون بسیج مهندسین صنعتی شیراز راه‌اندازی شد

دومین کانون بسیج مهندسین صنعتی در شیراز با همکاری دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان فارس در دانشکده فنی و مهندسی شهید باهنر شیراز راه‌اندازی شد.
بودجه۱۴۰۰ شکننده است/ جهت‌گیری فعالیت‌های دولت به سمت مذاکره و برجام۲ است نماینده شیراز در سلسله نشست‌های مجازی خانه ملت؛

بودجه۱۴۰۰ شکننده است/ جهت‌گیری فعالیت‌های دولت به سمت مذاکره و برجام۲ است

رئیس مجمع نمایندگان شیراز و زرقان در مجلس گفت: جهت‌گیری و سمت‌و‌سوی فعالیت‌ها و کارهای دولت به سمت مذاکره و کشاندن کشور و مردم به سمت برجام ۲ است که این نگاه دولت را در تدوین بودجه می‌توان مشاهده کرد.
قیمت مرغ در بازارهای فارس روند کاهشی دارد رئیس جهاد کشاورزی فارس:

قیمت مرغ در بازارهای فارس روند کاهشی دارد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس از تثبیت قیمت مرغ طی روزهای آینده خبر داد و گفت: از امروز شاهد کاهش قیمت مرغ در سطح استان خواهیم بود.
گلایه‌های به حق از قفسه‌های خالی از روغن/ مردم و مسوولین به کمک یکدیگر باید مشکلات را حل کنند

گلایه‌های به حق از قفسه‌های خالی از روغن/ مردم و مسوولین به کمک یکدیگر باید مشکلات را حل کنند

بخشی از نگرانی و هم‌همه به وجود آمده در بازار ناشی از جو روانی و احساس نا امنی در جامعه است که به‌واسطه فعالیت برخی از دلالان و ایجاد شایعات کمبود و گرانی محصولات ایجاد شده است.
افتتاح بزرگترین کارخانه تولید کاغذ در فارس/ بی‌تاثیری کرونا بر فعالیت کارخانه کیمیا الیاف مسوول بسیج کارگران فارس مطرح کرد؛

افتتاح بزرگترین کارخانه تولید کاغذ در فارس/ بی‌تاثیری کرونا بر فعالیت کارخانه کیمیا الیاف

مسوول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه فجر فارس در حاشیه بازدید فرمانده سپاه فجر از دو کارخانه گفت: افتتاح کارخانه کاغذ زاگرس فارس می‌تواند یک‌چهارم کاغذ کشور را تامین کند و اشتغال‌زایی نزدیک به ۶۰۰ نفر در آینده دارد.
۲