فرمانده کل سپاه: ما برای دوم شدن خلق نشده‌ایم

فرمانده کل سپاه: ما برای دوم شدن خلق نشده‌ایم

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه باید با تلاش جهادی فاصله بین حرف و عمل را روز به روز کمتر کرد، گفت: گام دوم انقلاب اساساً برای تشکیل تمدن اسلامی است و این به دست ما باید محقق شود.
نماینده مردم شیراز دبیر اول کمیسیون کشاورزی مجلس شد

نماینده مردم شیراز دبیر اول کمیسیون کشاورزی مجلس شد

نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی از انتخاب رئیس و اعضای هیئت‌رئیسه این کمیسیون در سال پایانی دوره دهم پارلمان خبر داد.
کاندیداهای احتمالی فارس برای مجلس یازدهم

کاندیداهای احتمالی فارس برای مجلس یازدهم

علی‌رغم آنکه هنوز بیش از 9 ماهه تا برگزاری انتخابات دور یازدهم مجلس شورای اسلامی فاصله داریم، برخی چهره‌های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی، مرکب خود را برای رسیدن به مجلس یازدهم زین کرده و تبلیغاتی را در فضاهای مَجازی و واقعی! آغاز کرده‌اند .
مدیران عاقلانه و با برنامه حرکت کنند/ نباید به ظالم رای داد آیت الله دژکام:

مدیران عاقلانه و با برنامه حرکت کنند/ نباید به ظالم رای داد

امام‌جمعه شیراز در خطبه‌های امروز نمازجمعه با توجه به آیات قرآن و احادیث اذعان نمود: نباید خلاف رضا خدا رای داد و حق نداریم به ظالم، دزد و امثال این ها رای بدهیم چون با خدا مخالفت میکنیم، حق رای با همه است به شرطی که در چارچوب دستور خدا باشد.
امام خمینی(ره) با مردم صادق بود / انتخاب ترامپ نشانه افول سیاسی آمریکاست/ مردم حقیقتا در عمل به توصیه امام کوتاهی نکردند و نمی‌کنند رهبر انقلاب در مراسم بزرگداشت امام راحل؛

امام خمینی(ره) با مردم صادق بود / انتخاب ترامپ نشانه افول سیاسی آمریکاست/ مردم حقیقتا در عمل به توصیه امام کوتاهی نکردند و نمی‌کنند

رهبر معظم انقلاب فرمودند: امام خمینی (ره) طرفدار و حامی مظلومان بود،امام راحل با مردم صادق بود. ایشان با مردم همان‌طوری سخن می‌گفت که احساس قلبی او بود.
مدیرکل سیاسی استانداری فارس استعفا داد

مدیرکل سیاسی استانداری فارس استعفا داد

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری فارس به‌منظور شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از سمت خود کناره‌گیری کرد.
هنر تبدیل قاتل به مظلوم/ چرا اصلاحطلبان به مقتول جفا می‌کنند؟

هنر تبدیل قاتل به مظلوم/ چرا اصلاحطلبان به مقتول جفا می‌کنند؟

هرچه از زمان قتل همسر دوم نجفی، سیاستمدار باسابقه اصلاح‌طلب می‌گذریم، نه‌تنها موضوع به‌محاق نمی‌رود بلکه هرروز نقد و نظرهای بیشتری از افراد مختلف در فضای مجازی منتشر می‌شود.
اسراییلی‌ها امروز در بدترین شرایط تاریخ خود به سر می‌برند رمضان شریف رئیس ستاد مرکزی انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور:

اسراییلی‌ها امروز در بدترین شرایط تاریخ خود به سر می‌برند

مردم ولایتمدار شیراز در آخرین جمعه ماه رمضان با حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس ندای آزادی قدس سر دادند.
۲