عیبی ندارد اصولگرایان هم در کابینه باشند! اصلاحات تسلیم شد؛

عیبی ندارد اصولگرایان هم در کابینه باشند!

تسلیم شدن اصلاح‌طلبان در قبال خواسته رئیس‌جمهور روحانی برای حضور برخی چهره‌های اصولگرا در کابینه دومش مسبوق به سابقه است.
باج خواهی ترامپ از برجام

باج خواهی ترامپ از برجام

منابع خبری بامداد شنبه گزارش داده‌اند رئیس‌جمهور آمریکا به گروهی از نزدیکان مورد اعتماد خود در کاخ سفید دستور داده حالت احتمالی مربوط به اعلام عدم تأیید پایبندی ایران به «برجام» در گزارش سه‌ماه بعدی را بررسی کنند.
همصدایی دیپلماتیک ظریف با اشعار مطیعی

همصدایی دیپلماتیک ظریف با اشعار مطیعی

هجمه ها به شعر میثم مطیعی در حالی است که محمدجواد ظریف وزیر خارجه در طول حدود یک ماه گذشته چهار بار از بدعهدی طرف مقابل گلایه کرده است.
واقعیت‌ها را به مردم بگویید

واقعیت‌ها را به مردم بگویید

مردم باید بدانند که ادامه مسیر برجام هزینه‌ساز است. همین چند روز قبل رئیس مجلس از حسن روحانی خواست واقعیت‌ها را به مردم بگوید.
حسین فریدون با چقدر وثیقه آزاد می‌شود؟

حسین فریدون با چقدر وثیقه آزاد می‌شود؟

براساس اطلاعات بدست آمده، قرار تأمین صادر شده برای حسین فریدون 50 تا 60 میلیارد تومان است.
وزرای آینده باید شجاعت حل مشکلات را داشته باشند نه اینکه در جلسات درددل کنند لاریجانی:

وزرای آینده باید شجاعت حل مشکلات را داشته باشند نه اینکه در جلسات درددل کنند

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: وزرای آینده باید شجاعت داشته باشند که وقتی مشکلات را می‌بینند به سمت آن بروند نه اینکه فقط در جلسات درد دل کنند.
دکتر ظریف و مهندس زنگنه به صد جوان می‌ارزند! رودربایستی جریان خاص با وزرای خاص؛

دکتر ظریف و مهندس زنگنه به صد جوان می‌ارزند!

بر اساس برخی اخبار نیز گویا فقط 5 وزیر کابینه آقای روحانی که حکما زنگنه و ظریف هم جزو آنها هستند از جانب فراکسیون اصلاح‌طلبان مجلس جزو وزرای مطلوب ارزیابی شده‌اند و مابقی در حد متوسط و ضعیف هستند.
حقوق‌های نجومی برمی‌گردد؟ مصوبه جنجالی هیئت دولت

حقوق‌های نجومی برمی‌گردد؟

هیئت وزیران در جلسه 18 تیرماه 96 به پیشنهاد سازمان اداری و استخدامی کشور و به استناد اصل 138 قانون اساسی تصویب کرد:تبصره‌ای که به موجب آن ضوابط تعیین سقف پرداختی به مدیران تعیین شده بود حذف می‌گردد.
توهین سفیر فرانسه به ظریف

توهین سفیر فرانسه به ظریف

سفیر فرانسه می‌گوید: منافقین هیچ ربطی به فرانسه ندارد و ما بر گسترش روابط خود با ایران در چارچوب برجام تأکیدداریم؛ این مسئله موضوعی جدا از روابط دوجانبه است و در فرانسه به آقای ظریف متذکر شدیم.
سند رشوه توتال قطعی است/ مدعیان اصلاحات سر برف زردآلو پیدا کرده‌اند شریعتمداری:

سند رشوه توتال قطعی است/ مدعیان اصلاحات سر برف زردآلو پیدا کرده‌اند

مدیر مسئول کیهان گفت: تاریخ 29 می 2013 که بالای سند درج شده تاریخ محکومیت توتال در دستگاه قضایی آمریکاست و در همان سند آمده است که جرم این شرکت یعنی پرداخت رشوه به مقام دولتی ایران در دو نوبت و در سالهای 1995 و 2004 صورت گرفته که مربوط به دولت‌های سازندگی و اصلاحات است.
۲