افزایش دما هشدار به مسئولان برای مدیریت منابع آب است/مشکل اصلی خشکی با بارش بیشتر حل نمی شود/ کمبود آب در فارس قابل جبران نیست رئیس مرکز پژوهش‌های علوم جوی و اقیانوسی دانشگاه شیراز:

افزایش دما هشدار به مسئولان برای مدیریت منابع آب است/مشکل اصلی خشکی با بارش بیشتر حل نمی شود/ کمبود آب در فارس قابل جبران نیست

استاد دانشگاه شیراز گفت: بسیاری از شهرهای بزرگ مانند شیراز با نیم درجه افزایش متوسط دما در کوتاه مدت روبرو شده اند، این افزایش گوشزدی به مسئولان و برنامه ریزان برای مدیریت بهتر منابع آب و نظارت بر برداشت ها تلقی می شود.
روابط بانکی ایران پس از برجام در حد صفر است/ هزینه 10 میلیاردی برای محافظت از فوتبالیست ایرانی! اخبار ویژه روزنامه‌ها

روابط بانکی ایران پس از برجام در حد صفر است/ هزینه 10 میلیاردی برای محافظت از فوتبالیست ایرانی!

روزنامه‌ها در لابه‌لای گزارش‌ها و سرمقاله‌ها، قسمتی از صفحات خود را به اخبار روزهای گذشته یا اخبار ویژه اختصاص می دهند که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم.
استاندار فارس فکری به حال خشکسالی «کربال» کند/ وضعیت کشاورزان در خرامه بحرانی است امام جمعه خرامه:

استاندار فارس فکری به حال خشکسالی «کربال» کند/ وضعیت کشاورزان در خرامه بحرانی است

حجت الاسلام محمد صباحی امام جمعه خرامه اظهار داشت: از استاندار محترم می خواهیم که فکری به حال مردم کربال کنند، انسان خجالت می کشد که مردمی را می بینید که به این وضعیت تاسف بار دچار شده اند.
خودسرهایی که به ظاهر به انقلاب خدمت می‌کنند!

خودسرهایی که به ظاهر به انقلاب خدمت می‌کنند!

گروه خودسری که گمان می‌کند با بصیرت خود به انقلاب خدمت می‌کند و از ارزشها دفاع می‌کند، باید بداند رفتارهایش دقیقا همان قطعه گمشده پازلی است که موساد و سیا و ام آی۶ در ایران به دنبال آن می‌گردد تا به وسیله آن در بین مردم تفرقه بیاندازد و ملت را مقابل ملت قرار دهد.
نیروهای نفوذی آمریكا در كشور به مردم معرفی شوند/ خط سازش و مذاكره با آمریكا شكسته شده است امام جمعه شیراز:

نیروهای نفوذی آمریكا در كشور به مردم معرفی شوند/ خط سازش و مذاكره با آمریكا شكسته شده است

امام جمعه شیراز از نیروهای امنیتی و اطلاعاتی خواستار آن شد که نیروهای نفوذی دشمن را شناسایی و به مردم معرفی کنند قبل از اینکه آنان بتوانند در توطئه نفوذ کاری کنند.
روز قدس نماد وحدت جهان اسلام است/ حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس پاسخی به جنایات تکفیری‌ها و حامیان آن‌هاست رئیس ستاد عتبات عالیات فارس در گفتگو با شیرازه:

روز قدس نماد وحدت جهان اسلام است/ حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس پاسخی به جنایات تکفیری‌ها و حامیان آن‌هاست

رئیس ستاد عتبات عالیات فارس روز قدس را نماد وحدت جهان اسلام توصیف و اظهار کرد: هرگاه دشمنی دشمنان بیشتر شد حضور مردم در راهپیمایی نیز برای پاسخ به آنان گسترده‌تر می‌شود.
استقرار هزار و 610 پایگاه زکات در روز عید فطر/ پیش‌بینی جمع آوری 140 میلیارد ریال زکات فطره مدیر کل کمیته امداد استان فارس خبر داد:

استقرار هزار و 610 پایگاه زکات در روز عید فطر/ پیش‌بینی جمع آوری 140 میلیارد ریال زکات فطره

مدیر کل کمیته امداد استان فارس با اشاره اینکه هزار و 610 پاگاه در روز عید فطر در استان فارس مستقر می‌شود، گفت: 521 پایگاه از این تعداد غیرامدادی که شامل مراکز نیکوکاری، موسسات خیریه و بهزیستی است.
تثبیت اقتدار و امنیت کشور با حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری مطرح کرد:

تثبیت اقتدار و امنیت کشور با حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس

نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری گفت: هرچقدر راهپیمایی روز جهانی قدس باشکوه‌تر برگزار شود به اقتدار و امنیت کشور افزوده می‌شود.
معرفی تهران به عنوان شهر شیشه/ انتشار «قندیل کوچک» نویسنده شهید فلسطینی/«جراحی نانو ذرات طلا» گامی نو در تشخیص سرطان بسته خبری«ایستگاه»؛

معرفی تهران به عنوان شهر شیشه/ انتشار «قندیل کوچک» نویسنده شهید فلسطینی/«جراحی نانو ذرات طلا» گامی نو در تشخیص سرطان

محققان با انجام جراحی روی نانو ذرات طلا، موفق به اصلاح خواص نوری نانو ذرات شدند که نقش مهمی در تصویربرداری زیستی، تشخیص سرطان و فناوری LED دارد.
جزای نقدی در ازای تخلف انتخاباتی دولتی‌ها/ نهیب روزنامه جمهوری اسلامی به برخی اصلاح‌طلبان اخبار ویژه روزنامه‌ها

جزای نقدی در ازای تخلف انتخاباتی دولتی‌ها/ نهیب روزنامه جمهوری اسلامی به برخی اصلاح‌طلبان

روزنامه‌ها در لابه‌لای گزارش‌ها و سرمقاله‌ها، قسمتی از صفحات خود را به اخبار روزهای گذشته یا اخبار ویژه اختصاص می دهند که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم.
اعزام ۲۰ گروه استهلال برای رؤیت ماه شوال به نقاط مختلف شیراز رئیس ستاد استهلال استان فارس

اعزام ۲۰ گروه استهلال برای رؤیت ماه شوال به نقاط مختلف شیراز

رئیس ستاد استهلال استان فارس از اعزام ۲۰ گروه استهلال ماه برای رؤیت هلال ماه شوال به نقاط مرتفع شیراز و اطراف این شهرستان خبر داد.
گفتمان‌ اقتصاد مقاومتی ترویج شود/ فرصتی که انتخابات از ما گرفت را باید جبران کنیم/ در عمل برای مردم دل بسوزانیم/ در انتخابات توقعاتی ایجاد شد که باید پاسخگو باشیم استاندار فارس:

گفتمان‌ اقتصاد مقاومتی ترویج شود/ فرصتی که انتخابات از ما گرفت را باید جبران کنیم/ در عمل برای مردم دل بسوزانیم/ در انتخابات توقعاتی ایجاد شد که باید پاسخگو باشیم

استاندار فارس با تاکید بر اینکه باید گفتمان‌سازی اقتصاد مقاومتی در شبکه‌های اجتماعی ترویج یابد، گفت: گزارش و آماری که از فعالیت‌های سال جاری ارائه شده نسبت به سال گذشته مطلوب نیست و باید فرصتی را که انتخابات از ما گرفت جبران کنیم.
عملیات موشکی ضدتروریست‌ها تحت امر فرماندهی کل قوا انجام شد اطلاعیه مهم سپاه؛

عملیات موشکی ضدتروریست‌ها تحت امر فرماندهی کل قوا انجام شد

روابط عمومی کل سپاه با تشریح بخشی از جزئیات عملیات موشکی ضد تروریستهای تکفیری تاکید کرد: عملیات «لیله القدر» در سلسله مراتب نظامی و تحت امر فرماندهی معظم کل قوا انجام پذیرفت.
حمایت قاطعانه بانک مرکزی از بانک مهر اقتصاد/ بانک مهر اقتصاد از ثبات مالی برخوردار است معاون نظارتی بانک مرکزی مطرح کرد؛

حمایت قاطعانه بانک مرکزی از بانک مهر اقتصاد/ بانک مهر اقتصاد از ثبات مالی برخوردار است

حیدری گفت: بانک مهر اقتصاد از ثبات و سلامت مالی برخوردار است.
رشد 44 درصدی صادرات استان فارس در سال 95/اعطای تسهیلات به واحدهای تولیدی، صنعتی و کشاورزی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس مطرح کرد:

رشد 44 درصدی صادرات استان فارس در سال 95/اعطای تسهیلات به واحدهای تولیدی، صنعتی و کشاورزی

علی همتی گفت: تامین منابع مالی واحدهای تولیدی، معادن و صنایعی که برای رونق و بازسازی نیاز به تسهیلات دارند در طرح‌های اقتصاد مقاومتی مورد توجه قرار گرفته است.
وضعیت شبکه برق کشور شکننده است/ ادارات یک ساعت زودتر آغاز به کار کنند مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای فارس:

وضعیت شبکه برق کشور شکننده است/ ادارات یک ساعت زودتر آغاز به کار کنند

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای فارس گفت: از ساعت 12 و 30دقیقه تا 16با افزایش شدید مصرف برق مواجه هستیم که درخواست داریم از اول تیرماه تا پایان مرداد ادارات یک ساعت زودتر آغاز به کار کنند.
119 پرونده تخلف در انتخابات ریاست جمهوری در فارس تشکیل شد / فارس سومین استان دارای آمار زندانی بالا / رفع تصرف بیش از 74 هزار هکتار از اراضی / پرونده افراد مشکوک به داعش در فارس در حال بررسی قرار دارد رئیس کل دادگستری استان فارس:

119 پرونده تخلف در انتخابات ریاست جمهوری در فارس تشکیل شد / فارس سومین استان دارای آمار زندانی بالا / رفع تصرف بیش از 74 هزار هکتار از اراضی / پرونده افراد مشکوک به داعش در فارس در حال بررسی قرار دارد

رئیس کل دادگستری استان فارس با بیان اینکه تعداد 119 پرونده تخلف در انتخابات ریاست جمهوری در فارس تشکیل شد، تصریح کرد: 289 متهم مرتبط با این پرونده ها تحت تعقیب قرار گرفتند که نهایتا برای 19 فقره از كل پرونده‌هاي انتخاباتي مذکور حكم صادر شده است.
۲