نمایش «فصل شیدایی» و «از هبوط تا سقوط» اجرا می‌شود/ آغاز تدوین دانش‌نامه 12جلدی شهدای استان فارس/ اعزام 79 هزار نفر به مناطق جنوب کشور در قالب راهیان نور در جلسه شورای حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مطرح شد؛

نمایش «فصل شیدایی» و «از هبوط تا سقوط» اجرا می‌شود/ آغاز تدوین دانش‌نامه 12جلدی شهدای استان فارس/ اعزام 79 هزار نفر به مناطق جنوب کشور در قالب راهیان نور

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: صدا و سیمای فارس باید نقش مادران شهدا در دفاع مقدس را مورد توجه قرار دهد و با ضبط گفتگو از مادران شهدا به سیر تربیتی شهدا بپردازد تا الگویی برای نسل‌های آینده و یک زندگی پاک باشد.
ادای احترام مسئولان کوار به سالها ایستادگی و ایثار آزادگان این شهرستان

ادای احترام مسئولان کوار به سالها ایستادگی و ایثار آزادگان این شهرستان

به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی، مسئولین شهرستان کوار طی مراسمی استقبال ویژه‌ای از آزادگان شهرستان به عمل آوردند.
خانواده یکی از مهم‌ترین فاکتورهای موفقیت یک فرد است/در کنکور نحوه مطالعه از میزان مطالعه مهم‌تر است رتبه 13 کنکور سراسری:

خانواده یکی از مهم‌ترین فاکتورهای موفقیت یک فرد است/در کنکور نحوه مطالعه از میزان مطالعه مهم‌تر است

نفر سیزدهم کنکور سراسری گفت: خانواده یکی از مهم‌ترین فاکتورهای موفقیت یک فرد است و خیلی کارهاست که خانواده می‌تواند انجام دهد مثل فراهم کردن یک فضای خوب.
امحای 200 بوته ماری‌جوانا در ارتفاعات بخش ارژن با تلاش نیروهای بسیج و انتظامی ارژن انجام شد

امحای 200 بوته ماری‌جوانا در ارتفاعات بخش ارژن

با تلاش نیروهای بسیج و انتظامی بخش ارژن، 200بوته ماری‌جوانا در ارتفاعات دره مارون بخش ارژن امحاء شد.
نگاه ما به فضای مجازی فرصت‌محور است/ در برابر فضای مجازی بی‌غیرت نیستیم/ از ظرفیت‌های دانشگاهی استفاده می‌کنیم آذری‌جهرمی در دفاع از برنامه‌های خود در مجلس:

نگاه ما به فضای مجازی فرصت‌محور است/ در برابر فضای مجازی بی‌غیرت نیستیم/ از ظرفیت‌های دانشگاهی استفاده می‌کنیم

وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه دکترین ما دکترین مقام معظم رهبری است، گفت: نگاه ما به شبکه‌های اجتماعی و مجازی نگاه فرصت محور است.
تودیع و معارفه فرماندهان جدید و پیشین سپاه ثارالله(ع) شیراز/ سرهنگ زارع جایگزین محبی پور شد

تودیع و معارفه فرماندهان جدید و پیشین سپاه ثارالله(ع) شیراز/ سرهنگ زارع جایگزین محبی پور شد

جانشین فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت: نیروهای مقاومت به دلیل نوع نگرش و اندیشه الهی با توکل بر خدا در تمام عرصه‌ها پیروز خواهند بود.
افتتاح بیش از 1000 پروژه در هفته دولت در فارس/ پروژه‌های ناقص افتتاح نخواهد شد/ تأکید افشانی بر ارائه گزارش عملکرد به رسانه‌ها استاندار فارس خبر داد

افتتاح بیش از 1000 پروژه در هفته دولت در فارس/ پروژه‌های ناقص افتتاح نخواهد شد/ تأکید افشانی بر ارائه گزارش عملکرد به رسانه‌ها

استاندار فارس با بیان اینکه بیش از یک هزار پروژه در هفته دولت در فارس افتتاح می‌شود، گفت: مدیران دستگاه‌ها در انجام کارها و خدمت به مردم منتظر تغییر وزیر نمانند.
تلاش جهادی لازمه رفع فاصله طبقاتی در شیراز/ فارس را می توان با منابع آبی موجود به آبادانی رساند در شورای اسلامی شهر شیراز مطرح شد؛

تلاش جهادی لازمه رفع فاصله طبقاتی در شیراز/ فارس را می توان با منابع آبی موجود به آبادانی رساند

کم توجهی و نادیده گرفتن افراد موفق، کاردان، نخبه و صاحب تجربه از دیرباز تاکنون مشاهده می شده است؛ افراد بسیاری می توانند با دغدغه و دلسوزی آبادانی را به فارس که همواره در کشاورزی موفق بوده است برگردانند اما برخی از مسئولان نه تنها توجه لازم و به موقع نشان نمی دهند بلکه با اسراف و بی توجهی بیت المال را به فنا می دهند.
تلاش دولت برای اتمام زودتر از موعد فعالیت های شورای چهارم! قانون شکنی؛

تلاش دولت برای اتمام زودتر از موعد فعالیت های شورای چهارم!

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز با اظهار اینکه دولت حساسیت و تلاش برای اتمام سریع کارهای شورای چهارم دارد، گفت: دولتمردان نگران چه چیزی هستند که فرصت و حق قانونی ما را برای ادامه کارمان در یک ماه آخر سلب کردند؛ هر چند دولت خیلی دل خوشی از شورای چهارم ندارند!
مقاومت اسلامی یعنی دفاع از مظلوم و مبارزه با ظالم/ باید دفاع از مظلومان به گفتمان عمومی جامعه تبدیل شود در گفتگو با یک فعال حوزه وحدت اسلامی مطرح شد؛

مقاومت اسلامی یعنی دفاع از مظلوم و مبارزه با ظالم/ باید دفاع از مظلومان به گفتمان عمومی جامعه تبدیل شود

صمصامی گفت: دفاع از مظلومان جامعه گفتمانی است که بین برخی تشکل‌ها وجود دارد اما هنوز به گفتمان عموم جامعه تبدیل نشده است، متاسفانه هنوز در ناخودآگاه ذهن جامعه دوگانه شیعی سنی زنده است و ما نتوانسته‌ایم دوگانه ظالم و مظلوم را برای مخاطبان نهادینه کنیم.
ارائه تسهیلات به صادرکنندگان/ تولیدکنندگان دچار بحران قیمت تمام شده هستند/ افزایش تعرفه گاز واحدهای صنعتی قانونی نیست در جلسه بررسی موانع فضای کسب و کار مطرح شد؛

ارائه تسهیلات به صادرکنندگان/ تولیدکنندگان دچار بحران قیمت تمام شده هستند/ افزایش تعرفه گاز واحدهای صنعتی قانونی نیست

رازقی گفت: تولیدکنندگان دچار بحران هستند نباید بخش دولتی بخواهد هزینه‌هایی که خود باید بپردازد را از بخش تولید تامین کند.
آخرین وضعیت پرونده درگیری یک نماینده با مامور ناجا سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مطرح کرد؛

آخرین وضعیت پرونده درگیری یک نماینده با مامور ناجا

محمد جواد جمالی نوبندگانی نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی و سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان از جلسه برخی اعضای این هیئت با مسئولان ناجا درباره درگیری نماینده بیجار با مامور نیروی انتظامی خبر داد.
معمای مناسبت های انقلابی و خواب سنگین متولیان به بهانه روز مقاومت اسلامی؛

معمای مناسبت های انقلابی و خواب سنگین متولیان

برای برخی مسئولین با سوال از برخی مناسبت ها و تاریخ آنها و فلسفه نام گذاری شان می توان معما طرح کرد!
نمایندگان فارس در مجلس دغدغه اقتصادی ندارند/ واحدهای صنعتی تعطیل شده مرده‌ای هستند که با تسهیلات جان نمی‌گیرند رئیس اتاق بازرگانی شیراز:

نمایندگان فارس در مجلس دغدغه اقتصادی ندارند/ واحدهای صنعتی تعطیل شده مرده‌ای هستند که با تسهیلات جان نمی‌گیرند

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و بازرگانی شیراز گفت: متاسفانه این دوره از مجلس شورای اسلامی هیچ یک از ۱۸ نماینده مردم فارس در مجلس دغدغه اقتصادی ندارند.
با ایجاد انگیزه اندیشه و باور دینی را قوی کنید / نگاه دولتی از همایش علوم انسانی اسلامی برداشته شود / مدیریت دانش از تولید دانش مهم‌تر است در یکصدمین جلسه فرهنگ عمومی استان مطرح شد:

با ایجاد انگیزه اندیشه و باور دینی را قوی کنید / نگاه دولتی از همایش علوم انسانی اسلامی برداشته شود / مدیریت دانش از تولید دانش مهم‌تر است

نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت: اعتقاد الهی و دینی انگیزه‌بخش است و تا زمانی که انگیزه درونی در افراد ایجاد نشود حرکتی شکل نخواهد گرفت.
عده‌ای بر نانوایی‌ها چنبره زده و اجازه توسعه آن را نمی‌دهند!/ مدیران ناکارآمد غیرانقلابی مانع رونق اشتغال هستند فرماندار شیراز:

عده‌ای بر نانوایی‌ها چنبره زده و اجازه توسعه آن را نمی‌دهند!/ مدیران ناکارآمد غیرانقلابی مانع رونق اشتغال هستند

فرماندار شیراز با اشاره به وضعیت بحرانی کمبود نانوایی در شیراز گفت: قوانین دست و پا گیر و مدیرانی که قدمی در مسیر اشتغال‌زایی برنمی‌دارند به کمبود واحدهای نانوایی در شهر شیراز منجر شده است.
فاصله دو عکس در یک هفته! یادداشت؛

فاصله دو عکس در یک هفته!

تصویر نگاه مقتدرانه و عزتمند شهید محسن حججی در دست جلاد داعشی پیش از شهادت چنان اثرگذار و قدرتمند بود که خاطره تلخ تصویر مجلس را از یاد برد و نشان داد که حاصل تربیت انقلاب را نه در مجلس و کابینه بلکه باید در میدان‌های جهاد و شهادت جست‌و‌جو کرد!
۲