مصوبه برکناری شهردار ارسنجان غیر معتبر است/ نامه مدیر کل دفتر امور شهری استانداری به رئیس شورا شهردار ارسنجان در گفتگو با شیرازه:

مصوبه برکناری شهردار ارسنجان غیر معتبر است/ نامه مدیر کل دفتر امور شهری استانداری به رئیس شورا

میرزایی گفت:در جلسه شورا باید 5 نفر از اعضا حضور داشته باشند اما 4 نفر از اعضا حضور داشتند که یک نفرشان هم تعلیقی بود!
نگاهی به زندگانی شکافنده علم و برپا کننده پرچم دانش به مناسبت شهادت امام باقر( ع)؛

نگاهی به زندگانی شکافنده علم و برپا کننده پرچم دانش

شهرت علمی امام باقر نه تنها در حجاز، بلکه حتی در عراق و خراسان نیز به طور گسترده فراگیر شده بود، چنان‌که راوی می‌گوید: دیدم که مردم خراسان دورش حلقه زده و اشکالات علمی خود را از او می‌پرسند.
احتمال تعطیلی واحدهای تولید کننده لبنیات در شیراز/ مشکلات حل نشود از وزیر طرح سئوال می‌کنم نماینده‌ مردم شیراز در مجلس عنوان کرد:

احتمال تعطیلی واحدهای تولید کننده لبنیات در شیراز/ مشکلات حل نشود از وزیر طرح سئوال می‌کنم

نماینده‌ی مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، مشکلات واحدهای تولیدکننده شیر و لبنیات در این شهرستان را جدی دانست و تاکید کرد که تداوم این مشکلات منجر به تعطیلی این واحدها و بروز مسائل دشوارتری خواهد شد.
تشییع پیکر کارگردان «کیف انگلیسی» در حرم مطهر شاهچراغ/ روایت پزشک معالج از علت فوت

تشییع پیکر کارگردان «کیف انگلیسی» در حرم مطهر شاهچراغ/ روایت پزشک معالج از علت فوت

پيكر مرحوم ضياء الدين دُري کارگردان معروف سینما و تلویزیون در حرم مطهر احمد بن موسی(ع) تشییع شد.
جریان‌های دخیل در بستن لیست امید، خواست‌های خود را در قالب پدرخواندگی به شورا و شهردار تحمیل می‌کنند عضو شورای شهر شیراز:

جریان‌های دخیل در بستن لیست امید، خواست‌های خود را در قالب پدرخواندگی به شورا و شهردار تحمیل می‌کنند

عضو شورای شهر شیراز ازآنچه پدرخوانده‌ها و مادرخوانده‌های اصلاحات می‌نامید، با عنوان حلقه‌ای مشهور با اعمال نفوذ گسترده بر درونی‌ترین و خاص‌ترین تصمیمات شورا یادکرد و نوک پیکان انتقادات خود را به سمت آنان نشانه گرفت.
قدرت رهبری در مطالبه گری مردم است/ نسل جوان و میان داران کنونی بسیار مقاوم تر از جوانان دهه 60 هستند گفتگوی یک آزاده دفاع مقدس با شیرازه:

قدرت رهبری در مطالبه گری مردم است/ نسل جوان و میان داران کنونی بسیار مقاوم تر از جوانان دهه 60 هستند

نماینده موسسه جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در شیراز گفت: قدرت رهبری در مطالبه گری مردم است، اقدام مسئولان و یاری مردم در کنار یکدیگر می تواند راهگشا باشد.
تصور دشمن از نسل جدید انقلاب اشتباه است امام جمعه شیراز:

تصور دشمن از نسل جدید انقلاب اشتباه است

امام جمعه شیراز گفت: (چهل سال) در تحولات اجتماعی آغاز محکم شدن استخوان آن حرکتی است که ما در سالهای پیش شروع کردیم؛ استخوان ما دارد می پوسد تا استخوان انقلاب محکم شود.
انتخاب ناظرین مناطق 11 گانه شهرداری در شورای شهر شیراز

انتخاب ناظرین مناطق 11 گانه شهرداری در شورای شهر شیراز

ناظرین مناطق مختلف شهرداری شیراز برای مدت یکسال انتخاب شدند.
امیدواریم  نقشه تاب آوری استان‌ها تا پاییز 97تدوین شود/ سرود ملی نشاط در راه است مدیر کل برنامه ریزی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در شیراز:

امیدواریم نقشه تاب آوری استان‌ها تا پاییز 97تدوین شود/ سرود ملی نشاط در راه است

نژادی مدیر کل برنامه ریزی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت:حوزه زنان و خانواده زنانه نیست و برای حفظ کیان خانواده همه اعضای خانواده دخیل هسستند وباید اموزش ببینند.
بررسی مشکلات۲۰۰ واحد تولیدی در کلینیک‌های صنعتی / خوشه‌ی صنعتی گیاهان دارویی راه‌اندازی می‌شود مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس:

بررسی مشکلات۲۰۰ واحد تولیدی در کلینیک‌های صنعتی / خوشه‌ی صنعتی گیاهان دارویی راه‌اندازی می‌شود

فتوحی گفت: صنعتگرانی که معوقات بانکی دارند تا پایان هفته دولت فرصت دارند با اصل پرداخت بدهی از طرح بخشودگی جرائم استفاده کنند.
ابقاء دستغیب در کرسی ریاست شورای شهر شیراز

ابقاء دستغیب در کرسی ریاست شورای شهر شیراز

سید احمدرضا دستغیب با هشت رای برای سال دوم منصب دار ریاست شورای شهر شیراز شد.
توضیحات رئیس بیمارستان شهید فقیهی شیراز پیرامون جولان موش عظیم الجثه در محیط بیمارستان+ عکس

توضیحات رئیس بیمارستان شهید فقیهی شیراز پیرامون جولان موش عظیم الجثه در محیط بیمارستان+ عکس

رئیس بیمارستان شهید فقیه شیراز گفت: دست به دست شدن کلیپی مبنی بر وجود موش در یکی از بخش‌های تازه بهسازی شده این بیمارستان وجهه خدمات شبانه‌روزی این بیمارستان را خدشه‌دار کرد.
انطباق 80درصدی محتوای بسته‌ دوم ارزی با پیشنهادات اتاق بازرگانی فارس / قاچاق معکوس دام به خارج از کشور/ ارز حاصل از فروش محصولات پتروشیمی و فولاد به خزانه واریز شود رئیس اتاق بازرگانی فارس مطرح کرد:

انطباق 80درصدی محتوای بسته‌ دوم ارزی با پیشنهادات اتاق بازرگانی فارس / قاچاق معکوس دام به خارج از کشور/ ارز حاصل از فروش محصولات پتروشیمی و فولاد به خزانه واریز شود

رازقی با بیان اینکه دام زنده در استان فارس در حال جارو شدن است و به کشورهای دیگر قاچاق می‌شود، گفت: قیمت گوشت وارداتی نیز افزایش یافته و واحدهای پروتئینی با مشکل مواجه شده‌اند.
فارس می تواند قطب تولید تجهیزات پزشکی کشور باشد/ فرآیند تخصیص ارز به محصولات پزشکی با دقت و شفافیت کنترل می‌شود مدیرکل امور تجهیزات و ملزومات پزشکی وزارت بهداشت در شیراز:

فارس می تواند قطب تولید تجهیزات پزشکی کشور باشد/ فرآیند تخصیص ارز به محصولات پزشکی با دقت و شفافیت کنترل می‌شود

دکتر مسائلی گفت: فارس از گذشته تاکنون، حضور قدرتمندی در عرصه تولید تجهیزات پزشکی داشته و می‌تواند به قطب پزشکی کشور در این زمینه تبدیل شود.
رونمایی از نخستین دستگاه لاپاراسکوپی تولید ملی در شیراز/ لامپ اشعه ایکس به خط تولید رسید گامی نوین در عرصه خودکفایی ملی؛

رونمایی از نخستین دستگاه لاپاراسکوپی تولید ملی در شیراز/ لامپ اشعه ایکس به خط تولید رسید

نخستین دستگاه لاپاراسکوپی تولید ملی در بیمارستان شهید رجایی شیراز رونمایی شد و همچنین خط تولید لامپ اشعه ایکس آغاز به کار کرد.
۲