متولی پسماند در کشور مشخص نیست/ بهترین وضعیت مدیریت پسماند مربوط به شیراز است در نشست خبری هفته زمین پاک مطرح شد؛

متولی پسماند در کشور مشخص نیست/ بهترین وضعیت مدیریت پسماند مربوط به شیراز است

مدیرکل محیط زیست فارس با اشاره به چالش بزرگ زباله گفت: در کشور ما همچنان متولی پسماند مشخص نیست.
لایحه راه‌اندازی سامانه حمل و نقل معلولان در شیراز تدوین شد

لایحه راه‌اندازی سامانه حمل و نقل معلولان در شیراز تدوین شد

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای شهر شیراز از تدوین لایحه راه‌اندازی سامانه حمل و نقل معلولان به شورای شهر خبرداد.
قضاوت‌های ناصحیح درباره سپاه تازگی ندارد/ سقف ۲۵ سال برای نابودی رژیم صهیونسیتی قطعی است سرلشکر موسوی در همایش تجلیل از مدافعان حرم:

قضاوت‌های ناصحیح درباره سپاه تازگی ندارد/ سقف ۲۵ سال برای نابودی رژیم صهیونسیتی قطعی است

فرمانده ارتش با بیان اینکه قضاوت‌های ناصحیح درباره سپاه، تازگی ندارد تصریح کرد: از روز نخست ایجاد سپاه، شاهد سخنان خصمانه درباره آن بوده‌ایم، هستیم و خواهیم بود.
کوتاهی برخی دستگاه ها علت وضعیت حاد تصرفات اراضی در فارس/ روند تصرفات غیرقانونی گذشته همچنان در استان ادامه دارد/کسانی که زمینه زمین خواری را فراهم کرده‌اند به رسانه ها معرفی می‌کنم رئیس کل دادگستری فارس مطرح کرد:

کوتاهی برخی دستگاه ها علت وضعیت حاد تصرفات اراضی در فارس/ روند تصرفات غیرقانونی گذشته همچنان در استان ادامه دارد/کسانی که زمینه زمین خواری را فراهم کرده‌اند به رسانه ها معرفی می‌کنم

القاصی مهر رئیس کل دادگستری استان فارس گفت: نهادهای نظارتی و امنیتی نحوه عملکرد نهادهای متولی در عمل به قوانین و انجام وظایف و مسئولیت ها در صیانت و حفاظت از حقوق بیت المال را مورد بررسی قرار دهند.
احتمال قطعی برق در تابستان ۹۷ با تصمیم عجیب «نوبخت»

احتمال قطعی برق در تابستان ۹۷ با تصمیم عجیب «نوبخت»

در صورت ادامه عقب‌ماندگی آماده‌سازی بخش تولید و عرضه صنعت برق برای تابستان ۹۷، برآورد ۵۱هزار و ۸۰۰ مگاواتی تولید عملی برق در پیک تابستان نیز محقق نخواهد شد و به‌طور قطع کشور دچار خاموشی می‌شود.
دیروز گوشه و کنایه به ارتش امروز طعنه به سپاه!/ دستور به مسئولان برای کاهش رفت و آمد مردم به ادارات اخبار ویژه روزنامه‌ها؛

دیروز گوشه و کنایه به ارتش امروز طعنه به سپاه!/ دستور به مسئولان برای کاهش رفت و آمد مردم به ادارات

روزنامه‌ها در لابه‌لای گزارش‌ها و سرمقاله‌ها، قسمتی از صفحات خود را به اخبار روزهای گذشته یا اخبار ویژه اختصاص می دهند که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم.
دانشگاه شیراز میزبان بزرگ‌ترین رویداد ورزشی کشور/ حضور 10 هزار دانشجو در این رویداد تابستان امسال برگزار می شود؛

دانشگاه شیراز میزبان بزرگ‌ترین رویداد ورزشی کشور/ حضور 10 هزار دانشجو در این رویداد

بزرگ‌ترین رویداد ورزشی کشور تابستان امسال با حضور رئیس‌جمهور در شیراز برگزار می‌شود.
فرصت گرانی دلار برای صنایع دستی فارس

فرصت گرانی دلار برای صنایع دستی فارس

گرچه این روزها شاهد افزایش نرخ ارز هستیم وبه اعتقاد برخی از کارشناسان، صادرات صنایع دستی می تواند به رونق اقتصادی فعالان این حوزه کمک کند اما هنوزهم فروش و عرضه تولیدات دست ساز هنرمندان به روش های سنتی انجام می شود .
وزارت اطلاعات مراقب باشد با پارتی و پول کسی پُست نگیرد امام‌جمعه موقت شیراز:

وزارت اطلاعات مراقب باشد با پارتی و پول کسی پُست نگیرد

امام‌جمعه موقت شیراز گفت: نظارت وزارت اطلاعات باید به‌گونه‌ای باشد که کسی با پارتی و پول پست و سمت نگیرد.
پاسداری از دستاوردهای انقلاب یک خدمت بزرگ است/سپاه اقدامات لازم را در راستای خنثی سازی برنامه های دشمن انجام می دهد در دیدار فرمانده سپاه فجر فارس با تولیت شاهچراغ مطرح شد:

پاسداری از دستاوردهای انقلاب یک خدمت بزرگ است/سپاه اقدامات لازم را در راستای خنثی سازی برنامه های دشمن انجام می دهد

آیت‌الله سیّد علی‌اصغر دستغیب گفت: هر اقدامی در تضعیف سپاه به مثابه اقدام برای تضعیف انقلاب و نظام است.
احیاي گذر هنر به شکل قبل در دستور کار نیست/در نوروز امسال گروه هایی بدون مجوز در گذر هنر برنامه اجرا کردند سرپرست فرهنگ و ارشاد فارس:

احیاي گذر هنر به شکل قبل در دستور کار نیست/در نوروز امسال گروه هایی بدون مجوز در گذر هنر برنامه اجرا کردند

یوسفی نژاد سرپرست فرهنگ و ارشاد فارس گفت: اعتبار پروژه تالار مرکزی شیراز از محل بودجه های ملی تأمین می شود اما تلاش می کنیم که این اعتبار از بودجه های ملی - استانی نیز تأمین شود.
نفوذ فاضلاب به آب شرب عامل مسمومیت سپیدانی‌ها/ بیش از 80 درصد مواد مصرفی بیمارستان‌ها کالاهای ایرانی است رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز:

نفوذ فاضلاب به آب شرب عامل مسمومیت سپیدانی‌ها/ بیش از 80 درصد مواد مصرفی بیمارستان‌ها کالاهای ایرانی است

دکتر بهادر عامل مسمومیت صدها سپیدانی را نفوذ فاضلاب به آب شرب اعلام و تاکید کرد که باید از سرچشمه‌های آب‌های شرب مراقبت و حریم آب رودخانه و چاه‌های آب رعایت شود.
تشریح برنامه‌های دانشگاه علوم پزشکی شیراز در هفته سلامت/ از برپایی ایستگاه‌های سلامت در مکان‌های عمومی تا برگزاری هزاران جلسه آموزشی

تشریح برنامه‌های دانشگاه علوم پزشکی شیراز در هفته سلامت/ از برپایی ایستگاه‌های سلامت در مکان‌های عمومی تا برگزاری هزاران جلسه آموزشی

دکتر همتی از برپایی ایستگاه های سلامت و اجرای برنامه غربالگری در بوستان ها، مترو، اماکن مذهبی و تجاری و برپایی غرفه سلامت در مقابل درب ورودی ساختمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی در هفته سلامت خبر داد.
شرحی از چرایی حک مدال افتخار فتح بر سینه شیر بازی دراز

شرحی از چرایی حک مدال افتخار فتح بر سینه شیر بازی دراز

شیر بازی دراز از سربازی خاطره می گوید که یک قبضه توپ 106 به غنیمت آورده بود: جلال کلوندی اهل سنقر کرمانشاه بود که این غنیمت را آورد، با کمک آن توپی که نو بود و تیرباری که کاملا با توپ هم محور بود توانستیم در عملیات فتح خرمشهر، موفقیت مهمی به دست بیاوریم.
رونق اقتصادی روستایی مستلزم ایجاد تنوع اشتغال در مناطق روستایی است/ دولت مدیریت بهینه مصرف آب را با جدیت در دستور کار دارد معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس:

رونق اقتصادی روستایی مستلزم ایجاد تنوع اشتغال در مناطق روستایی است/ دولت مدیریت بهینه مصرف آب را با جدیت در دستور کار دارد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس گفت: رونق اقتصادی روستایی مستلزم ایجاد تنوع اشتغال در مناطق روستایی است.
۲