شیرازه

ماجرای کلیپ اهانت به فرد ملبس به لباس روحانیت! + عکس

ماجرای کلیپ اهانت به فرد ملبس به لباس روحانیت! + عکس

کلیپی در فضای مجازی از اهانت به فرد ملبس به لباس روحانیت در حال دست به دست شدن است، کلیپی که برخی آن را به استان گیلان نسبت داده اند اما اصل ماجرا چیز دیگری است!
اعطای ۳۵۰۰بسته معیشتی از سوی خیرین و ستاد فرمان اجرائی حضرت امام خمینی(ره)  به خانواده زندانیان استان فارس رئیس کل دادگستری استان فارس:

اعطای ۳۵۰۰بسته معیشتی از سوی خیرین و ستاد فرمان اجرائی حضرت امام خمینی(ره) به خانواده زندانیان استان فارس

همزمان با ایام ماه مبارک رمضان ۳۵۰۰بسته کمک معیشتی و اقلام مورد نیاز خانواده های نیازمندتحت عنوان کمک های مومنانه و با همت و حمایت خیرین نیک اندیش استان فارس وستاد فرمان اجرائی حضرت امام خمینی(ره) به خانواده های زندانیان شیراز اعطا شد.
جان باختن ۳۵ هم استانی مبتلا به کووید۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته

جان باختن ۳۵ هم استانی مبتلا به کووید۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز با اعلام آخرین وضعیت کروناویروس در استان فارس از ابتدای شیوع تاکنون، از جان باختن ۳۵ هم استانی مبتلا به کووید۱۹ طی ۲۴ساعت گذشته خبر داد.
آتش سوزی در باغ مجالس مهار شد

آتش سوزی در باغ مجالس مهار شد

با تلاش نیروهای آتش‌نشان از سه ایستگاه، آتش سوزی در باغ مجالس مهار شد.
وقوع ۳۵مورد آتش‌سوزی در فارس از ابتدای سال تا کنون/علت بیش از ۹۰ درصد آتش‌سوزی ها عامل انسانی  است آتش سهل‌انگاری بر جان مراتع فارس:

وقوع ۳۵مورد آتش‌سوزی در فارس از ابتدای سال تا کنون/علت بیش از ۹۰ درصد آتش‌سوزی ها عامل انسانی است

بنا بر گفته مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری فارس قریب به ۳۵مورد آتش سوزی از اول امسال تاکنون سبب از بین رفتن یا بروز خسارت به مراتع استان فارس شده است و نکته قابل تأمل تر اینکه براساس اعلام متولیان، بیش از ۹۰ درصد علت این آتش سوزی ها به دخالت انسان و عامل انسانی بر می گردد.
بسیج سازندگی استان فارس آماده جهت کمک به زلزله گناوه طی تماس تلفنی مطرح شد؛

بسیج سازندگی استان فارس آماده جهت کمک به زلزله گناوه

مسئول بسیج سازندگی استان فارس طی تماسی با مسئول بسیج سازندگی استان بوشهر، آمادگی این سازمان جهت کمک به زلزله‌زدگان شهرستان گناوه اعلام کرد.
وصله نچسب شهر! پرچم آفساید بالاست! یادداشت//

وصله نچسب شهر! پرچم آفساید بالاست!

سجاد زارع در طنین پاسارگاد نوشت: ورودی قدیمی شهر سعادت شهر است. ورودی های شهر نمادی از توسعه یافتگی شهرها هستند؛ اگر زیبا باشند، شهر در نظر مسافران و شهروندان زیباست، اگر هم که زشت باشد، تکلیف مشخص است.
خانوارهای دارای فرزند دوقلو با تعیین دهک مشمول دریافت خدمات بهزیستی می‌شوند مدیرکل بهزیستی فارس؛

خانوارهای دارای فرزند دوقلو با تعیین دهک مشمول دریافت خدمات بهزیستی می‌شوند

کشفی نژاد گفت: خانوارهای دارای فرزند دوقلو در دهک درآمدی یک تا سه مشمول دریافت خدمات بهزیستی می شوند و آمار فرزندخواندگی در سال ۹۹ نسبت به سال گذشته ۱۰ درصد افزایش داشته است.