شیرازه

خودسازی در امتداد روحیه جهادی است/ از دانشکده علوم قرآنی تا روستای الزهرا

خودسازی در امتداد روحیه جهادی است/ از دانشکده علوم قرآنی تا روستای الزهرا

اردوی جهادی چندین وجه عملکردی دارد، چرا که همه جنبه ‌ها، ظرفیت ها و استعدادهای یک انسان را مورد پرورش و رشد قرار می دهد و یکی از بهترین برنامه ها جهت ایجاد و تقویت روحیه جهادی است.
پیگیری کشف سرقت خودرو از طریق اپلیکیشن پلیس من رئیس پلیس آگاهی استان فارس خبر داد:

پیگیری کشف سرقت خودرو از طریق اپلیکیشن پلیس من

حبیبی با اشاره به راه اندازی اپلیکیشن پلیس من در بستر فضای مجازی، گفت: مالباختگان از مراجعه به یگان های انتظامی و مراکز پلیس آگاهی خودداری و از طریق این اپلیکیشن پیگیر کشف سرقت خودرو خود شوند.
واکسیناسیون کامل سربازان سپاه فجر تا شایعه تزریق فایزر در شیراز

واکسیناسیون کامل سربازان سپاه فجر تا شایعه تزریق فایزر در شیراز

معاون هماهنگ کننده سپاه فجر فارس گفت: طبق سهمیه واکسنی که به ما برای واکسیناسیون کادر رسمی و سربازان اختصاص داده شد، الویت را به سربازان وظیفه دادیم و بخش عمده ای از سربازان در طرح عمومی واکسیناسیون سربازان واکسینه شدند.
کلاهبرداری از طریق رمالی در اینستاگرام رئیس پلیس فتا استان فارس خبر داد:

کلاهبرداری از طریق رمالی در اینستاگرام

سلیمانی گفت: فردی که در شبکه‌ اجتماعی اینستاگرام اقدام به کلاهبرداری 670 میلیون ریالی از طریق رمالی کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.
لزوم تدوین نقشه راه در توسعه ورزش قهرمانی / باید مشکلات ورزشکاران به صورت عملی مرتفع شود استاندار فارس تاکید کرد:

لزوم تدوین نقشه راه در توسعه ورزش قهرمانی / باید مشکلات ورزشکاران به صورت عملی مرتفع شود

رحیمی عنوان کرد : باید مشکلات ورزشکاران به صورت عملی مرتفع شود و ما تلاش می‌کنیم تا با بهره گیری از راهکارهای قانونی در حل این مشکلات موفق باشیم.
برگزاری کلاس ها درمهرماه کاملا مجازی خواهد بود/ با تعطیل شدن آموزش‌های حضوری مسائل روحی و روانی بیش از کرونا بر دانش‌آموزان و خانواده‌ها فشار آورد مدیرکل آموزش و پرورش فارس:

برگزاری کلاس ها درمهرماه کاملا مجازی خواهد بود/ با تعطیل شدن آموزش‌های حضوری مسائل روحی و روانی بیش از کرونا بر دانش‌آموزان و خانواده‌ها فشار آورد

اسماعیلی با بیان اینکه با شیوع کرونا همگان متوجه شدند که مدارس تنها کارکرد آموزشی ندارد بلکه بخشی از مهمترین کارکردهای فضاهای آموزشی، تربیتی است، گفت: از آنجا که مدرسه مأمنی برای رفع نیازهای عاطفی دانش آموزان به شمار می‌رود، طی ۲ سال گذشته و با تعطیل شدن آموزش‌های حضوری مسائل روحی و روانی بیش از کرونا بر دانش‌آموزان و خانواده‌ها فشار آورد.
متولی اصلی حجاب و عفاف در کشور مشخص شود امام‌جمعه شیراز:

متولی اصلی حجاب و عفاف در کشور مشخص شود

آیت الله دژکام با بیان اینکه امروز ما نمی‌دانیم در مسئله عفاف و حجاب مسئول اصلی و بالادستی کیست، تاکید کرد: مسئول اصلی حجاب و عفاف در کشور مشخص شود.
زمینه آزادی ۲۵ تن از مددجویان زندان مرودشت فراهم شد در بازدید شبانه رئیس کل دادگستری استان فارس:

زمینه آزادی ۲۵ تن از مددجویان زندان مرودشت فراهم شد

رئیس کل دادگستری استان فارس در بازدید شبانه از زندان شهرستان مرودشت ضمن ملاقات با 200 تن از زندانیان پس از بررسی درخواست های آنان دستور فراهم سازی زمینه آزادی 25 تن از مددجویان را صادر کرد.