شیرازه

معاون فرهنگی شهرداری شیراز تغییر كرد

معاون فرهنگی شهرداری شیراز تغییر كرد

در پی استعفای ابراهیم گشتاسبی‌راد از سمت معاونت فرهنگی و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز، رئيس جدید این سازمان معرفی شد.
روز پُرعوارض شورای شهر شیراز؛ تصویب افزایش  ۱۵ درصدی سالانه عوراض پایه/ موافقت با اعزام رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورا به شهر ابوظبی امارات در یکصدو بیست و یکمین صحن علنی شورای شهر شیراز چه گذشت؟

روز پُرعوارض شورای شهر شیراز؛ تصویب افزایش ۱۵ درصدی سالانه عوراض پایه/ موافقت با اعزام رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورا به شهر ابوظبی امارات

بر اساس مصوبه اعضای شورای شهر شیراز برای سال‌های بعد از ۱۳۹۹ عوارض پایه به میزان ۱۵ درصد نسبت به سال قبل افزایش خواهد داشت.
انتصاب سرپرست اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز

انتصاب سرپرست اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز

شهردار شیراز طی حکمی حمید جورکش را به سمت سرپرست اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز منصوب کرد.
برای پیشگیری از بروز هر حادثه ترافیکی یک میلیارد هزینه می شود در دهمین سمینار بین المللی کاهش بارسوانح ترافیکی،چالش ها و راهکارها مطرح شد:

برای پیشگیری از بروز هر حادثه ترافیکی یک میلیارد هزینه می شود

احمد رحمانیان گفت:برای پیشگیری از بروز هر حادثه یک میلیارد تومان هزینه دارد که بدون اعتبار مالی محقق نمی شود.البته با آموزش های لازم به متخلفان از حدود ۴ هزار نفر برای کمتر از نیم درصد جرم و تخلف تکرار شد.
ایجاد ۲۸۲۲ شغل برای زنان تحت حمایت تا کنون صورت گرفته است:

ایجاد ۲۸۲۲ شغل برای زنان تحت حمایت

از ابتدای سال تاکنون ۲۸۲۲ شغل برای زنان تحت حمایت کمیته امداد فارس با اعتبار ۸۲۷ میلیارد و ۸۸۰ میلیون ریال ایجاد شده است.
هزار و ۱۲۲ میلیارد ریال تسهیلات به مددجویان و اقشار آسیب پذیر استان فارس پرداخت شد طی 10 ماه امسال توسط کل کمیته امداد امام(ره):

هزار و ۱۲۲ میلیارد ریال تسهیلات به مددجویان و اقشار آسیب پذیر استان فارس پرداخت شد

مدیر کل امداد فارس از پرداخت یک هزار و ۱۲۲ میلیارد و ۳۹۵ میلیون و ۲۶۷ هزار و ۱۵۰ ریال تسهیلات به مددجویان و اقشار آسیب پذیر استان در ۱۰ ماهه امسال خبر داد.
برف پس از چهار سال شیراز را سفیدپوش کرد/ اردکان رکورددار بارش برف و باران در فارس

برف پس از چهار سال شیراز را سفیدپوش کرد/ اردکان رکورددار بارش برف و باران در فارس

مدیرکل هواشناسی فارس میزان بارندگی در شهرستان های فارس را اعلام کرد.
بیشترین مرگ و میر ها زیر ۴۰ سالگی است که حوادث ترافیکی در آن رتبه اول را دارد در سمینار بین المللی کاهش سوانح ترافیکی، چالش ها و راهکارهای پیش رو مطرح شد؛

بیشترین مرگ و میر ها زیر ۴۰ سالگی است که حوادث ترافیکی در آن رتبه اول را دارد

دهمین سمینار بین المللی کاهش سوانح ترافیکی، چالش ها و راهکارهای پیش رو در صبح امروز توسط دانشگاه علوم پزشکی شیراز و مرکز تحقیقات سیاستگذاری سلامت در شهر شیراز برگزار شد.