شیرازه

آخر هفته بارانی و برفی در استان فارس

آخر هفته بارانی و برفی در استان فارس

سامانه بارشی از فردا پنجشنبه فعالیت خود را در بخش های مختلف استان فارس آغاز می کند.
جذب ۱۰۰ هزار حامی در پویش ایران مهربان در استان فارس فرمانده سپاه فجر خبرداد:

جذب ۱۰۰ هزار حامی در پویش ایران مهربان در استان فارس

سردار بوعلی با اشاره به اجرای پویش ایران مهربان گفت: به دنبال جذب ۱۰۰ هزار حامی هستیم و باید این موضوع صورت بگیرد و انتظار داریم همه برای تحقق آن تلاش کنند.
از ضعف قانون در مبارزه با معتادین تا کمبودهایی که چوب لای چرخ مقابله با اعتیاد میگذارند گزارش شیرازه از جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس:

از ضعف قانون در مبارزه با معتادین تا کمبودهایی که چوب لای چرخ مقابله با اعتیاد میگذارند

مبارزه با مواد مخدر و اعتیاد یکی از حوزه های مهم و موثری است که یک یا دو دستگاه، متولی آن نیست و همه دستگاه‌های اجرایی خدماتی و متولیان امر هر کدام به نوبه خود باید در این راستا گام بردارند تا این معضل بزرگ همیشگی جامعه کاهش یابد، از طرفی جزیره ای عمل کردن و نگاه مقطعی به این آسیب نمیتواند دردی از معتاد متجاهر، خانواده‌های آنها و در نهایت جامعه دوا کند.
اختصاص ۵ و نیم میلیارد تومان جهت تکمیل اردوگاه دوم ماده ۱۶ فارس/قانون باید تسهیل کننده برای متولیان وبازدارنده برای  مجرمان باشد دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر خبر داد:

اختصاص ۵ و نیم میلیارد تومان جهت تکمیل اردوگاه دوم ماده ۱۶ فارس/قانون باید تسهیل کننده برای متولیان وبازدارنده برای مجرمان باشد

مومنی در ادامه عنوان کرد: اگر چه قانون بستری است که تمام اقدامات در این فضا انجام می‌شود اما قانون ما روزآمدی ندارد و اگر در زمان خود بهترین قانون بوده در شرایط فعلی نیاز به روزآمد شدن دارد تا هم تسهیل کننده برای دست اندرکاران و هم بازدارنده برای متخلفان و مجرمان باشد.
پرونده قتل در استهبان فارس با رضایت خانواده مقتول بسته شد

پرونده قتل در استهبان فارس با رضایت خانواده مقتول بسته شد

روابط عمومی مرکز توسعه حل اختلاف استان فارس اعلام کرد: تلاش مسئولان قضایی و توسعه حل اختلاف استهبان منجر به رضایت اولیای دم و بخشش قاتل و بسته شدن پرونده قتل پس از ۹ سال شد.
شرایط دریافت وام ۱۰۰ میلیون تومانی اعلام شد

شرایط دریافت وام ۱۰۰ میلیون تومانی اعلام شد

روابط عمومی بانک مرکزی از شرایط دریافت تسهیلات زیر ۱۰۰ میلیون تومان با اعتبار سنجی خبر داد.
آیت الله دژکام خواستار اولویت‌دهی به مطالبات مردم و ایثارگران فارس شد

آیت الله دژکام خواستار اولویت‌دهی به مطالبات مردم و ایثارگران فارس شد

نماینده رهبر معظم انقلاب در فارس خواستار اولویت‌دهی مطالبه مردم و ایثارگران فارس شد و گفت: برخی مسائل با لطافت و آداب در شیراز بیان می‌شود و این لطافت در روحیات این مردم، مانع عنایت مسئولان به فارس نشود.
موسیقی پارکهای بازی باید متناسب با سن کودکان باشد نایب رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر شیراز:

موسیقی پارکهای بازی باید متناسب با سن کودکان باشد

عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر شیراز گفت: با توجه به اینکه مخاطب اصلی پارکهای بازی، کودکان هستند، تلاش است نغمه های کودکانه در این پارکها طنین انداز و فضا برای این نونهالان تلطیف شود.