شیرازه

پس از کرونا منتظر مالاریا باشیم؟

پس از کرونا منتظر مالاریا باشیم؟

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز در دیدار از شهرک های «جوادیه» و «پردیس»، گفت: راهی شدن سرریز فاضلاب شهر صدرا به سمت چشمه ها و باغ های تنگه «قره پیری» در شمال غرب شیراز، مشکلات عدیده ای از جمله آلودگی آب قنات ها، چشمه ها، بوی تعفن، آلودگی محیط زیست و ... را برای شهرک های «جوادیه» و «پردیس» ایجاد کرده است.
بازگشت دوچرخه‌‌های نارنجی به شیراز بعد از عیدفطر/ محدوده فعالیت دوچرخه‌ها گسترش می یابد

بازگشت دوچرخه‌‌های نارنجی به شیراز بعد از عیدفطر/ محدوده فعالیت دوچرخه‌ها گسترش می یابد

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز از بازگشت دوچرخه‌های اشتراکی بیدود پس از دوماه تعطیلی بعد از عیدفطر خبر داد.
در تلاشیم شرایط ثبت نام خودرو را آسان تر کنیم رئیس اتحادیه نمایشگاه‌های اتومبیل شیراز:

در تلاشیم شرایط ثبت نام خودرو را آسان تر کنیم

«هدایت اله باقری» گفت: این که متقاضیان خودرو باید نصف مبلغ را واریز کنند و یکی دوماهی منتظر بمانند که آیا نامشان در قرعه کشی بیرون آید یا نه؛ منطقی به نظر نمی رسد، به همین خاطر در تلاشیم که شرایط ثبت نام را آسان تر کنیم.
خدمات سوخت رسانی سیار در شیراز راه اندازی شد/ رونمایی از خودروهای پیدو

خدمات سوخت رسانی سیار در شیراز راه اندازی شد/ رونمایی از خودروهای پیدو

تعداد ۱۲ دستگاه خودرو سوخت رسان سیار ارائه این خدمت به شهروندان را آغاز کردند. سوخت رسانی سیار از طریق نصب اپلیکشن تلفن همراه و درخواست الکترونیکی سوخت انجام می‌شود.
تداوم تاکید بر آموزه های فنی و عمرانی، توسعه راه  روستایی و محرومیت زدایی در شهرستان شیراز/ ساخت واحدهای مسكوني روستايي مقاوم، از اهداف بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است گزارش؛

تداوم تاکید بر آموزه های فنی و عمرانی، توسعه راه روستایی و محرومیت زدایی در شهرستان شیراز/ ساخت واحدهای مسكوني روستايي مقاوم، از اهداف بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی فارس گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، به منظور تأمين مسكن محرومان و متولي توسعه و عمران روستاهاي كشور و ساخت واحدهاي مسكوني مقاوم در چارچوب سياست‌ها و برنامه‌هاي دولت جمهوري اسلامي‌ايران تشكيل شده است.
250 میلیون ریال کمک نقدی و بسته های معیشتی توزیع شد در رزمایش همدلی و کمک مومنانه کارکنان بنیاد مسکن استان فارس؛

250 میلیون ریال کمک نقدی و بسته های معیشتی توزیع شد

مدیرکل بنیاد مسکن استان فارس گفت: کارکنان بنیاد مسکن استان فارس با حضور در رزمایش مواسات و همدلی به همدلی با اقشار مختلف در شیراز و سایر شهرستان های استان فارس پرداختند تا اقشار اسیب دیده از کرونا به تدریج از بسته‌های غذایی حمایتی بهره‌مند شوند.
پژوهش مستند عبدالله آنقدر با دقت انجام شد که در جشنواره تولیدات صدا و سیما مقام برتر را کسب کرد
/جایگاه شهید اسکندری، شخصیت، سوابق و عملکرد ایشان کار را برای ما سخت تر کرد خبرنگار «شیرازه» راوی آخرین سکانس مجموعه فاخر عبدالله شد

پژوهش مستند عبدالله آنقدر با دقت انجام شد که در جشنواره تولیدات صدا و سیما مقام برتر را کسب کرد /جایگاه شهید اسکندری، شخصیت، سوابق و عملکرد ایشان کار را برای ما سخت تر کرد

مدیر کل صدا و سیمای مرکز فارس با بیان اینکه جایگاه شهید اسکندری، شخصیت، سوابق و عملکرد ایشان کار را برای ما سخت تر کرد و باعث شد این اقدام را با یک تحقیق گسترده از تولد تا شهادت آغاز کنیم،گفت:پس مرکز تحقیقات صدا و سیمای فارس این وظیفه را برعهده گرفت و این پژوهش آنقدر با دقت و توجه انجام شد که در جشنواره تولیدات صدا و سیما مقام برتر را کسب کرد.
قیمت پیاز در نبود تدبیر دولت، اشک کشاورزان را درآورد/ دود تنظیم بازار الاکلنگی به چشم مردم می رود

قیمت پیاز در نبود تدبیر دولت، اشک کشاورزان را درآورد/ دود تنظیم بازار الاکلنگی به چشم مردم می رود

در بهمن ماه سال گذشته بود که قیمت پیاز به عرش رسیده و در برخی مناطق قیمت پیاز به کیلویی ۱۵ هزار تومان افزایش یافته بود. حالا بعد از گذشت چند ماه از آن تاریخ این بار قیمت این محصول کشاورزی اشک پیازکاران را در آورده است و هر کیلو پیاز با نرخ ۳۰۰ تا ۴۰۰ تومان از کشاورزان خریداری می‌شود.