شیرازه

بسته ویژه خبری؛
رصد‌خانه؛ خبر‌هایی از اخبار روز برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند مطهری: پیامی مبنی بر تایید صلاحیت دریافت نکرده‌ام/ شایعه مذاکرات محرمانه مسکو و واشنگتن درباره ایران صحت دارد؟ / اصلاح‌طلبان، از «فراکسیون حزب‌الله» تا «فراکسیون امید» و... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کارگردان «پایتخت»: هیچ سانسوری در کار نیست/پای مرگ‌های الکلی به قم هم باز شد/محمدرضا خاتمی به بیماری کرونا مبتلا شد/رای محکومیت «نجفی» نقض شد/جلسه مجازی مجلس به حدنصاب نرسید! بسته ویژه خبری؛

کارگردان «پایتخت»: هیچ سانسوری در کار نیست/پای مرگ‌های الکلی به قم هم باز شد/محمدرضا خاتمی به بیماری کرونا مبتلا شد/رای محکومیت «نجفی» نقض شد/جلسه مجازی مجلس به حدنصاب نرسید!

رصد‌خانه خبر‌هایی از اخبار روز برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند: بازخوانی جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی متوقف شد / جلسه مجازی مجلس به حدنصاب نرسید / وضعیت دانشجویان ایرانی شاغل در ایتالیا و ... رصد‌خانه امروز را تشکیل می‌دهند.
فتوایی درباره مسافرت در شرایط کرونایی / لاریجانی: حجم زیادی از نمایندگان با کرونا درگیر بودند / انتقاد از برگزاری مراسم تشییع سردار اسداللهی و پاسخ سپاه محمد رسول الله / موضوعی که مقام روسی را مبهوت کرده است! بسته ویژه خبری؛

فتوایی درباره مسافرت در شرایط کرونایی / لاریجانی: حجم زیادی از نمایندگان با کرونا درگیر بودند / انتقاد از برگزاری مراسم تشییع سردار اسداللهی و پاسخ سپاه محمد رسول الله / موضوعی که مقام روسی را مبهوت کرده است!

رصد‌خانه خبر‌هایی از اخبار روز برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند: ممنوعیت تردد در مبادی ورودی و خروجی سه استان شمال غربی کشور / پیشنهاد عجیب ترامپ به پزشکان / شمخانی: در شرایط تحریم بی‌سابقه دوباره شگفتی در راه است و ... رصد‌خانه امروز را تشکیل می‌دهند.
شبکه ۴ برای این اجرای زنده ناچار به عذرخواهی رسمی شد! / پایداری در مجلس آینده ۱۸۰ نماینده دارد! / کنایه عجیب علیفر به فردوسی‌پور / انگلیس ماسک‌های خریداری شده را تحویل ایران نداد! بسته ویژه خبری؛

شبکه ۴ برای این اجرای زنده ناچار به عذرخواهی رسمی شد! / پایداری در مجلس آینده ۱۸۰ نماینده دارد! / کنایه عجیب علیفر به فردوسی‌پور / انگلیس ماسک‌های خریداری شده را تحویل ایران نداد!

رصد‌خانه خبر‌هایی از اخبار روز برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند : واکنش فرمانداری میناب به خبر انتقال بیماران کرونایی از قم به میناب / اولین دزدی که در سال ۹۹ در تهران دستگیر شد و ... رصد‌خانه امروز را تشکیل می‌دهند.
چرایی عدم حمایت خاتمی از لیست اصلاح‌طلبان / پلاکی که حاج قاسم در سوریه به دخترش داد / واکنش محمدرضا عارف به طنز سیاسی برنامه رشیدپور / شرکتهای جهان از کرونا چقدر آسیب می‌بینند؟ بسته ویژه خبری؛

چرایی عدم حمایت خاتمی از لیست اصلاح‌طلبان / پلاکی که حاج قاسم در سوریه به دخترش داد / واکنش محمدرضا عارف به طنز سیاسی برنامه رشیدپور / شرکتهای جهان از کرونا چقدر آسیب می‌بینند؟

رصد‌خانه خبر‌هایی از اخبار روز برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند : نامه نمایندگان مجلس به روحانی برای اجرای قرنطینه / درخواست قالیباف از مردم در نخستین روز سال ۹۹ / آشنا: تا قبل از ١۴٠٠ شکست کرونا و پایان تحریم‌ها را جشن می‌گیریم و ... رصد‌خانه امروز را تشکیل می‌دهند.
426 روز پرحاشیه؛ نگاهی به حواشی دوران استانداری عنایت الله رحیمی سال بلوا؛

426 روز پرحاشیه؛ نگاهی به حواشی دوران استانداری عنایت الله رحیمی

حال بعد از گذشت یکسال نه نارضایتی‌ها از تغییرات سوال برانگیز در استان فارس فریادرسی دارد و نه حاشیه‌های هر روزه استان، پایانی. ظاهرا ماجرای این حاشیه‌ها به تهران نیز رسیده و بالادستی ها صدای نارضایتی‌ها را از فارس شنیده‌اند و زمزمه های تغییر استاندار فارس در آینده نزدیک نیز شنیده می شود.
غیبت مجدد جهانگیری در جلسه امروز هیئت دولت! / نامه کنایه آمیز ذوالنور به رئیس جمهور درباره کرونا / کدام شغل‌ها از کروناویروس بیشترین آسیب را دیدند؟ بسته ویژه خبری؛

غیبت مجدد جهانگیری در جلسه امروز هیئت دولت! / نامه کنایه آمیز ذوالنور به رئیس جمهور درباره کرونا / کدام شغل‌ها از کروناویروس بیشترین آسیب را دیدند؟

رصد‌خانه؛ خبر‌هایی از اخبار روز برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند: واکنش صالحی امیری به شایعه ابتلا به کرونا / راهکار «سپنتا نیکنام» و زرتشتیان یزد برای مقابله با کرونا و ... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
واکنش‌ها به گفتگوی جنجالی فتاح در صدا و سیما / توجیه شکست اصلاح طلبان در انتخابات مجلس از زبان محجوب / توصیه‌های کرونایی ضرغامی / نماینده مجلس به ۲۰ سال حبس محکوم شد؟ بسته ویژه خبری؛

واکنش‌ها به گفتگوی جنجالی فتاح در صدا و سیما / توجیه شکست اصلاح طلبان در انتخابات مجلس از زبان محجوب / توصیه‌های کرونایی ضرغامی / نماینده مجلس به ۲۰ سال حبس محکوم شد؟

رصد‌خانه؛ خبر‌هایی از اخبار روز برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند: روزنامه کیهان: با مدیرانی مانند حریرچی بر کرونا پیروز می‌شویم / نامه سرگشاده میرسلیم به نمایندگان مجلس دهم / برنامه‌های وزیر احمدی‌نژاد برای مجلس آینده و... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.

بسته خبری ویژه شیرازه

در این بسته پیامکی مروری بر مهم‌ترین اخبار در ساعات گذشته خواهیم داشت.