کد خبر: ۱۳۴۴۴۶
تاریخ انتشار: ۰۹:۴۶ - ۰۵ آذر ۱۳۹۸
در جوابیه شهرداری صدرا به شیرازه مطرح شد؛
با تخليه گاز موجود در مخازن CNG و ايمن سازي بخشهاي آن، علي رغم ورود، اغتشاشگران نتوانستند به بخشهاي حساس خسارت وارد نمايند که چنانچه این تدابیر اتخاذ نشده بود تنها حجم تخریب در پمپ گاز میتوانست تا شعاع ۳ کیلومتری خسارت جانی و مالی به جای بگذارد.
به گزارش شیرازه پیرو درج مطلبی در سایت شیرازه مبنی بر "پشت پرده سناريوي هاليوودي اغتشاشگران در صدراي شيراز چه بود؟" روابط عمومی شهرداری صدرا، طی جوابیه ای به این مطلب پاسخ داده است که در زیر از مقابل دیدگان شما خوانندگان فهیم می گذرد:

با تشکیل کمیته بحران شهرداری صدرا قبل از اغتشاشات، خسارات ها به حداقل رسید/ به هيچ يك از پرونده ها و اسناد مهم و اساسی مردم و شهرداري، آسيبي وارد نشد

مدير مسئول محترم سايت شيرازه
سلام عليكم

با احترام پيرو درج خبري با عنوان " پشت پرده سناريوي هاليوودي اغتشاشگران در صدراي شيراز چه بود؟" ضمن تشكر از دغدغه آن سايت در پوشش دقيق و بي طرفانه حوادث، مطالب ذيل جهت تنوير افكار عمومي در خصوص اقدامات شهرداري صدرا جهت انتشار به حضورتان ارسال مي گردد:

با شروع تحركات اوليه اغتشاشگران در صبح روز شنبه 25/8/98 پیش بینی تحرکات خرابکارانه صورت گرفت و ضمن تشکیل کمیته بحران در شهرداری و توجیه و تقسیم کار، پیش آگهی و هشدارهای ضروری به رده های ذیربط داده شد که بلافاصله اقدامات پيشگيرانه به گونه اي صورت گرفت كه كليه پرونده های مهم و اطلاعات سيستم هاي مالي، عمراني، شهرسازي، خدماتي مربوط به مردم شهر صدرا با كنترل اصول ايمني و حفاظتي به نقطه امن خارج از شهرداري منتقل گرديد.

همچنين با تخليه گاز موجود در مخازن CNG و ايمن سازي بخشهاي آن، علي رغم ورود، اغتشاشگران نتوانستند به بخشهاي حساس خسارت وارد نمايند که چنانچه این تدابیر اتخاذ نشده بود تنها حجم تخریب در پمپ گاز میتوانست تا شعاع ۳ کیلومتری خسارت جانی و مالی به جای بگذارد.

با تشکیل کمیته بحران شهرداری صدرا قبل از اغتشاشات، خسارات ها به حداقل رسید/ به هيچ يك از پرونده ها و اسناد مهم و اساسی مردم و شهرداري، آسيبي وارد نشد

 حفاظت از خودروهاي سبك و سنگين و خدماتي، سبب شد تا اموال عمومي مردم از گزند افراد شرور در امان بماند. 

لازم به ذكر است باتوجه به اينكه ساختمانهاي شهرداري در كانون آشوب ها قرار داشتند به لطف خداوند و تدابير اتخاذ شده در كميته بحران شهرداري و تلاش همه كاركنان و پرسنل تلاشگر شهرداري صدرا؛ آسیب ها به حداقل رسید.

در چندين مرحله هجوم سنگین و گسترده اغتشاشگران به ساختمان شهرداري باتوجه به حضور به موقع و مؤثر كاركنان حفاظت فيزيكي و پرسنل شهرداري تنها يك طبقه از 5 طبقه شهرداري دچار حريق گرديد كه با تدابير پيشگيرانه در ساعات اوليه حريق مهار و از انتقال آتش به ساير طبقات جلوگيري شد. 

لازم به ذكر است با پيش بيني هاي صورت گرفته و انتقال اسناد، به هيچ يك از پرونده ها و اسناد مهم و اساسی مردم و شهرداري، آسيبي وارد نشد و به جز واحد شهرسازي كه ساختمان آن در حريق آسيب ديد، ساير واحدها مشغول به فعاليت مي باشند كه اميدواريم تا پايان هفته جاري اين واحد نيز فعاليت خود را از سر بگيرد. پس از فروكش كردن آتش شرارت نيز شهرداري در پاكسازي آثار به جا مانده در سطح معابر عمومي با سرعت عمل اقدام نمود به گونه اي كه در همان ساعات اوليه صبح، عبور و مرور در سطح معابر شهر به صورت عادي برقرار گرديد.

اين تلاشها در حالي است كه امام جمعه محترم شهر صدرا در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1/9/98 از تدابير پيشگيرانه صورت گرفته تشكر نمودند.

لازم مي دانيم از حساسيت آن سايت و پيگيري مسائل و مشكلات شهر صدرا تشكر و قدرداني داشته باشيم.

روابط عمومي شهرداري صدرا

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: