کد خبر: ۱۶۲۷۵۴
تاریخ انتشار: ۰۹:۳۴ - ۲۵ بهمن ۱۴۰۲

گامی بلند جهت شفاف‌سازی و رضایتمندی شهروندان

نایب‌رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه، املاک و امور حقوقی شورای اسلامی شهر شیراز گفت: سامانه جامع املاک شهرداری شیراز تا پایان شهریور سال آینده به مرحله بهره‌برداری خواهد رسید که این اقدام گام بلندی جهت شفاف‌سازی و رضایتمندی شهروندان است.

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری «شیرازه» به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، چهارمین میز خدمت اداره املاک و مستغلات شهرداری شیراز در شهرداری منطقه ۶ با حضور نایب‌رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه، املاک و امور حقوقی شورای اسلامی شهر شیراز، مسعود قادری شهردار منطقه ۶ و مدیران کل حقوقی، املاک و مستغلات و ستاد باغات شهرداری شیراز برگزار شد.


 ابراهیم کمالی نایب‌رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه، املاک و امور حقوقی شورای اسلامی شهر شیراز در حاشیه برپایی این میز خدمت بیان کرد: میز خدمت از مصادیق ارتباط مستقیم با مردم است که این خود امر مهمی و اتفاق خوبی است که این جلسات باید به‌صورت مستمر در مناطق شهرداری شیراز دنبال شود.


وی گفت: سامانه جامع املاک شهرداری شیراز تا پایان شهریور سال آینده به مرحله بهره‌برداری خواهد رسید که این اقدام گام بلندی جهت شفاف‌سازی و رضایتمندی شهروندان است.


شهردار منطقه ۶ شیراز نیز گفت: این برنامه مرتبط با املاک و دیدار با اهالی در راستای حل موضوع و تسهیل انجام امور با مراجعین صورت گرفت.
مسعود قادری با مؤثر دانستن این دسته برنامه‌ها جهت ارتباط بدون واسطه بین مسئولان شهری و شهروندان باهدف گره‌گشایی از مشکلات و بررسی دغدغه‌های مردم صورت گرفت. 


وی همچنین افزود: در برپایی این میز خدمت‌ها می‌توان بخشی از نیازهای شهروندان را در این ملاقات‌ها و دیدارهای عمومی مسئولان و مردم شنید و نسبت به مرتفع کردن آنها برنامه‌ریزی و اقدام کرد. 


شهردار منطقه ۶ برگزاری میز خدمت را فرصتی برای شهروندان دانست تا با حضور در این برنامه به‌صورت مستقیم پاسخ درخواست‌های خود را دریافت کنند.


انتهای خبر/

نظرات بینندگان