کد خبر: ۱۵۹۶۷۶
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۹ - ۲۴ خرداد ۱۴۰۲

برگزاری دوره‌های تخصصی آموزش دهیاران در دانشگاه پیام نور فارس

معاون اجرایی دانشگاه پیام‌نور فارس از پایان دوره آموزشی دهیاران و کارکنان دهیاری‌های استان در مراکز و واحدهای دانشگاه پیام‌ نور خبر داد.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری شیرازه،عبدالحمید خسروی معاون اجرایی دانشگاه پیام‌نور فارس بیان کرد: بر اساس تفاهم‌نامه مدیریت استانی دانشگاه پیام‌نور با استانداری فارس مسئولیت آموزش و توانمندسازی شهرداران و کارکنان شهرداری‌ها، اعضای شوراهای اسلامی و دهیاری‌های استان به این دانشگاه واگذار شده است.

وی افزود: طی سه‌ ماهه نخست امسال آموزش دهیاران و کارکنان دهیاری‌ها با موفقیت انجام شد.

معاون اجرایی دانشگاه پیام‌نور فارس با اشاره به اینکه در این طرح بیش از ۱۴۰۰ نفر دوره از نیروهای انسانی دهیاری‌های ۱۰ شهرستان فارس از آموزش‌های لازم مطابق سرفصل‌های استاندارد برای توانمندسازی بهره‌مند شدند، تأکید کرد: دهیاران و عوامل دهیاری‌های استان در این دوره‌ها با مبانی ایمنی و آتش‌نشانی در روستاها و همچنین تسهیلگری با استفاده از روش‌های مشارکتی آشنا شدند.

خسروی بیان کرد: در این مرحله که در ۲۰ روز برگزار شد مراکز و واحدهای دانشگاه پیام‌نور در شهرهای شیراز، جهرم، کازرون، اقلید، سرچهان، مرودشت، داراب، اوز، فیروزآباد و نورآباد مشارکت داشتند.

وی همچنین خاطرنشان کرد: دوره آموزشی توانمندسازی کارکنان شهرداری‌ها نیز آغاز شده و طی آن شرکت‌کنندگان سرفصل‌های مصوب آموزشی را دریافت خواهند کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها: شیرازه ، فارس ، شیراز
نظرات بینندگان