کد خبر: ۱۶۰۲۶۷
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۵ - ۱۰ مرداد ۱۴۰۲
با ابتکار عمل مناسب امکان‌پذیر است؛

تبدیل تهدیدهای فضای مجازی به فرصت‌

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار فارس با اشاره به اینکه گسترش فضای مجازی اگر چه تهدیدهایی در پی دارد؛ اما با ابتکار عمل مناسب می‌توان این تهدیدها را به فرصت‌های مناسب مختلف تبدیل کرد.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، اسماعیل قزل سفلی  معاون استاندار فارس در جلسه شورای اطلاع‌رسانی استان با اشاره به در پیش بودن هفته دولت، بیان کرد: این هفته فرصتی برای اطلاع‌رسانی درباره دستاوردهای دولت به مردم است که باید با بهره‌گیری از ابزارهای نوین رسانه‌ای این اقدام صورت گیرد.

 معاون استاندار فارس با اشاره به اینکه گسترش فضای مجازی اگر چه تهدیدهایی در پی دارد؛ اما با ابتکار عمل مناسب می‌توان این تهدیدها را به فرصت‌های مناسب مختلف تبدیل کرد.

 قزل سفلی با تأکید بر لزوم استحکام‌بخشی به سرمایه‌های اجتماعی، ادامه داد: تقویت ارتباط مردم با دولت از طریق فضای مجازی باید بیش‌ازپیش مدنظر قرار گیرد.

...

 وی تولید محتوای مناسب، قوی و موردپسند مخاطب را از دیگر نیازهای امروز در حوزه اطلاع‌رسانی دانست.

 وی خاطرنشان کرد: بی‌تردید اگر مردم از تلاش‌های مسئولان آگاه شوند، همدلی بیشتری در جامعه به وجود می‌آید و این همدلی بستری مناسب برای رفع مشکلات و پیشرفت استان و کشور فراهم خواهد کرد.

 معاون استاندار فارس شعار امسال هفته دولت را "دولت مردم" عنوان کرد و گفت: باید با بیان دستاوردهای دولت در بخش‌های مختلف، امیدآفرینی کنیم البته هیچ دستگاهی حق ندارد از دستاوردهای موجود بزرگ‌نمایی، سیاه‌نمایی یا کوچک‌نمایی کند و باید عین آنچه اتفاق افتاده بازگو شود.

 قزل سفلی با اشاره به تکلیف دستگاه‌های اجرایی برای اطلاع‌رسانی از اقدامات خود و حرکت در مسیر جهاد تبیین، اظهارکردن: عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان در حوزه اطلاع‌رسانی ارزیابی و برای هر دستگاه یک کارنامه ارائه شود.
انتهای پیام/
منبع: ایرنا
برچسب ها: شیرازه ، فارس ، شیراز
نظرات بینندگان