کد خبر: ۱۶۱۶۷۴
تاریخ انتشار: ۱۷:۱۳ - ۱۷ آبان ۱۴۰۲
فرمانده انتظامی داراب خبر داد:

رهایی فرد ۵۰ ساله از چنگال آدم ربایان

فرمانده انتظامی داراب از رهایی گروگان ۵۰ ساله از چنگ آدم ربایان در شهرستان کهنوج و دستگیری یک گروگانگیر خبر داد.
به گزارش خبرنگار گروه شهرستان‌های پایگاه تحلیلی خبری شیرازه، به نقل پایگاه خبری پلیس، علیرضا نوشاد فرمانده انتظامی داراب از رهایی فرد ۵۰ ساله از چنگال آدم ربایان خبر داد و در تشریح این خبر اظهار کرد: بیست و دوم مهرماه سال جاری در پي گزارش یک فقره گروگانگیری در یکی از محلات بخش جنت‌شهر این شهرستان، رسیدگی به موضوع در دستور کار تیمی از پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی‌های به عمل آمده از شاهدان عینی در محل حادثه مشخص شد سرنشینان یک سواری پژو پارس فردی ۵۰ ساله را در مسیر منزلش ربوده و به سرعت از محل متواری شده‌اند.

نوشاد ادامه داد: کارآگاهان پلیس با بررسی دقیق اظهارات خانواده فرد ربوده شده و سرنخ‌های به دست آمده تحقیقات گسترده‌ای را آغاز و هویت احدی از متهمان را شناسایی و پس از هماهنگی قضایی وی را در مخفیگاهش در شهرستان داراب دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی داراب بیان کرد: سرانجام با تلاش و پیگیری مجدانه پلیس، سایر متهمین پرونده که عرصه را برخود تنگ دیده بودند فرد گروگان گرفته شده را در شهرستان کهنوج از توابع استان کرمان به صورت صحیح و سالم رها کردند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه علت این گروگانگیری معامله ناصواب مواد مخدر بوده است، گفت: تحقیقات در خصوص دستگیری دیگر افراد این پرونده همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/
نظرات بینندگان