کد خبر: ۱۵۸۶۸۸
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۳ - ۱۶ فروردين ۱۴۰۲
رئیس سازمان بسیج سازندگی فارس خبر داد:

توزیع بیش از ۸۱ هزار بسته معیشتی رمضانیه در فارس

رئیس سازمان بسیج سازندگی فارس از توزیع بیش از ۸۱ هزار بسته معیشتی رمضانیه، بین اعضای جامعه هدف در این استان خبر داد.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، اسماعیل قزل‌سفلی ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع)، به خبرنگاران گفت: نهضت مواسات همدلی و کمک‌های مومنانه امسال نیز با همراهی نیک‌اندیشان ادامه خواهد داشت.

وی افزود: در مرحله‌ای از رزمایش کمک‌های مومنانه در استان فارس به مناسبت ماه مبارک رمضان و با مشارکت گروه‌های جهادی، خیرین، نواحی مقاومت برگزار و ۸۱ هزار بسته معیشتی توزیع خواهد شد.

رئیس سازمان بسیج سازندگی فارس خاطرنشان کرد: ارزش هر کدام از این بسته‌های معیشتی ۱ میلیون تومان است و شامل مواد غذایی اولیه مورد نیاز خانوارها از جمله برنج، مرغ، ماکارونی، روغن، حبوبات، رب گوجه و ... است.

قزل سفلی با بیان اینکه نکته برجسته در اجرای این طرح بزرگ و مردمی، عملیاتی کردن فرمایشات مقام معظم رهبری است، خاطرنشان کرد: امروزه نهضت کمک مومنانه گسترش یافته و تنوع در نوع کمک‌ها بسیار فراوان است.

 رئیس سازمان بسیج سازندگی فارس در ادامه اظهار کرد: در این طرح علاوه بر بسته‌های معیشتی شاهد ارائه ۱۹ خدمت دیگر مانند تامین پوشاک، تامین لوازم التحریر، نذر خون، آزاد سازی زندانیان، نذر نفس، کمک‌های درمانی و بهداشتی، تامین لوازم منزل، اهداء جهیزیه، و ... خواهیم بود.

وی افزود: تمرکز این مرحله از رزمایش کمک مومنانه تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی به صورت محله‌محور است که ۶۰ هزار از این بسته‌های به صورت متمرکز از طرف سپاه فجر فارس تامین شده است و ما بقی به صورت غیر متمرکز و با محوریت نواحی تهیه می‌شود.

انتهی پیام/
نظرات بینندگان